: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Barbados Piano Club

adres:
ul. Karmelicka 1 (vis'a'vis dworca gł. PKP)
dane kontakowe:
tel.: 58 769-32-70
kom.: 502 268 290

godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 10:30-01:00
Piątek-Sobota: 10:30-04:00
Niedziela: 11:30-24:00


Restauracja mieści się w samym centrum Gdańska, w budynku kina Krewetka. Lokal składa się z 3 poziomów:

- antresoli (miejsca dla osób palących)
- części parterowej (restauracyjnej)

...oraz dolnej części klubowej, gdzie odbywają się imprezy taneczne. Część ta składa się z dwóch sal, z których w jednej można palić. Czekają tam na Państwa dwa bary, parkiet, sporo miejsca by potańczyć, ale i usiąśc w wygodnych lożach i fotelach, znakomita kuchnia, dostępna do późnych godzin nocnych, muzyka, przy której nogi same rwą się do tańca, wspaniała gra świateł, nowoczesne wizualizacje i doborowe towarzystwo (21+).

W sezonie dodatkowo zachęca przestronny i klimatyczny ogródek, miejsca wyjątkowo magiczne, gdzie można zapomnieć o codziennych troskach.

Miejsce to stworzone jest dla ludzi, którzy chcą smacznie zjeść, skosztować dobrych trunków jednocześnie chcąc posłuchać dobrej muzyki oraz mają ochotę zaszaleć na parkiecie w świetnym towarzystwie. Karta menu jest bardzo bogata, więc na pewno potrafi zadowolić gust każdego klienta. Szeroki wybór alkoholi z całego świata, sprawia, że bary oblegane są przez rzesze klientów. Nad doborem trunków czuwają wyszkoleni barmani, którzy pomogą Państwu odnaleźć własną recepturę na doskonały koktajl. W tygodniu restauracja zaprasza Państwa na koncerty, a w weekendy na dyskoteki. Nad bezpieczeństwem gości czuwa profesjonalna ochrona, a dodatkowym zabezpieczeniem jest stały monitoring.

Restauracje Barbados to lokale o niepowtarzalnej atmosferze i specyficznym, nastrojowym klimacie. Przytulne wnętrza zachęcają, by w gronie rodziny i przyjaciół miło spędzić czas, delektując się smakiem potraw. W menu prezentowane są najsmaczniejsze i odpowiednio wyselekcjonowane dania kuchni europejskiej, inspirowane najlepszymi polskimi tradycjami w oparciu o najnowsze trendy światowej sztuki kulinarnej. Wieloletnie doświadczenie i chęć ciągłego doskonalenia sprawia, że nasza kuchnia jest pełna smaków, kolorów i zapachów, które zapadną w Państwa pamięci na długi czas.

W karcie menu można znaleźć wiele sałatek, przystawek, zup, dań mięsnych, ryb, makaronów, dań z pieca oraz deserów. Ceny w lokalu nie są wygórowane. Codziennie od godziny 12:00 do godziny 17:00 można zjeść pyszny lunch już od 13 zł za zestaw.

Zapraszamy !fotogaleria lokalu:

foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5
foto 6 foto 7 foto 8 foto 9 foto 10
foto 11 foto 12 foto 13 foto 14 foto 15
foto 16

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone