: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
19-09-2013 | Miasto Aniołów - zawsze na pełnych obrotach !

Kochani, jeśli szukacie pewnej miejscówki na najbliższy weekend - Miasto Aniołów jest godne polecenia ! Super wystrój wnętrza, zróżnicowana, wpadająca w ucho muzyka, niesamowite oświetlenie i profesjonalna ochrona - czego chcieć więcej? :)

My zjawiliśmy się tutaj w ostatnią sobotę. I co? Tradycyjnie! ZERO ZDZIWIEŃ. Pełny dance floor, bar okupowany po brzegi... Tak 3mać !

A skoro już jesteśmy przy temacie Miasta Aniołów to zapraszamy Was na trzecią odsłonę imprezy brazylijskiej - BRAZILIAN PARTY vol.3 ! Wzorem poprzednich edycji poprowadzi ją rodowity ciemnoskóry Brazylijczyk Alex Baxter, który zaproponuje mieszankę sobotnich hitów przeplataną brazylijskimi rytmami. Na congach wtórować mu będzie niezastąpiony Gość z Legnicy Maleo Conga.

Oczywiście to NIE WSZYSTKO ! Barmani i kelnerki stylizowani będą w stroje nawiązujące do charakteru imprezy, a hostessy będą rozdawać owocowe przekąski. Na wszystkich Gości czeka także wiele innych niespodzianek ! :)

Pamiętajcie - to już w tą sobotę 21-go Września !

A póki co zapraszamy do galerii z sobotniej imprezy oraz video-clipu promującego klub Miasto Aniołów:-------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-------------------------------------------------

PhotoRadar & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone