: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
12-09-2013 | Kabaret Ewan - kawalerski desant na Tkackiej !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Panowie, zwłaszcza Ci, którzy zmieniacie wkrótce swój stan cywilny - wyobraźcie sobie swój wieczór kawalerski w miejscu, gdzie otacza Was magia świateł, uszy pieści prowokująca muzyka, drinki mienią się wszystkimi kolorami tęczy, a na scenie pojawiają się co jakiś czas niezwykle seksowne tancerki w bardzo odważnych pozach... Mało tego - one są na wyciągnięcie Waszej ręki, gdyż po zejściu ze sceny siadają obok Was i wspólnie imprezują :) Tak, tak, to nie jest marzenie - to się dzieje naprawdę ! Gdzie ? W samym sercu naszego miasta, na ul. Tkackiej 27/28.  

Jeśli wydaje się Wam że przesadzamy - zobaczcie galerię poniżej :) Dzięki naszemu koledze Piotrkowi Kowalskiemu macie próbkę tego co działo się w miniony weekend.

Kabaret Ewan - nocą oddaje Tobie, co kryje w sobie !

Poniżej prezentujemy Wam klip, wykonany specjalnie na potrzeby zbliżającej się sobotniej imprezy:----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                            IMPREZA 14-GO WRZEŚNIA (SOBOTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy na kolejną szaloną noc w Kabarecie Ewan. W klimacie rozrywkowego egzaminu imprezowej wytrzymałości nasze piękne tancerki będą umilać wieczór spędzony w Kabarecie Ewan.

Na gości czekają konkursy z nagrodami, oryginalna muzyka i specjalnie przygotowane programy taneczne...

Każdy kto nie zda, może powtórzyć egzamin w dowolnym terminie - i to przez 7 dni w tygodniu ! :)

Szkoła Uwodzenia

14.09.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Piotr Kowalski & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone