: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
29-08-2013 | Kabaret Ewan - wakakcyjny klimat biwaku !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

W minioną sobotę w nocnym klubie Kabaret Ewan odbyła się szalona impreza w klimacie biwaków i wypadów na łono natury :) Piękne i kipiące seksapilem tancerki umilały czas wszystkim gościom.

Oprócz klimatu prawdziwej letniej sielanki, nie zabrakło również specjalnie przygotowanych programów tanecznych oraz konkursów z nagrodami.

Więcej dowiecie się oczywiście z poniższej fotogalerii, do której fotki przygotował dla Was Piotr Kowalski !

A jeśli nadal poczujecie niedosyt - zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego klipu ! Jest to body art, przygotowany specjalnie na 11-lecie Kabaretu Ewan dla wszystkich klientów oraz sympatyków.

KLIP Z BODY ART:Do zobaczenia na Tkackiej 27/28 !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IMPREZA 31-GO SIERPNIA (SOBOTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W najbliższą sobotę zapraszamy na gorącą, szaloną imprezę. Tej nocy królować będzie muzyka sprzed trzydziestu lat, a specjalna dekoracja i programy taneczne nawiązujące do tamtego okresu będą gwarancją doskonałej zabawy.

Burleska w wykonaniu naszych pięknych tancerek umili wieczór spędzony w Kabarecie Ewan.

Gorączka Sobotniej Nocy

31.08.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewa
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Piotr Kowalski & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone