: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
25-07-2013 | Kabaret Ewan - wakacyjne oblężenie na Tkackiej !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Kochani, frekwencja w miniony weekend w Kabarecie Ewan przeszła wszelkie oczekiwania... I to zarówno w piątek, jak i sobotę ! Dlatego też nie wszyscy mieli szczęście dostać się do środka :) Oj, "ciągnie wilka do lasu", prawda ? Piękne kobiety, wysublimowana dawka erotyki, kojąca uszy muzyka no i ten niepowtarzalny KLIMAT !

Zresztą cokolwiek byśmy nie napisali, to i tak zdjęcia powiedzą o wiele więcej :)

Aby jeszcze bardziej pobudzić Waszą wyobraźnię, prezentujemy Wam klip z udziałem VIKI, która zaprasza wszystkich na sobotnią imprezę tematyczną Nocna Plaża:Panowie, cóż tu więcej dodać... OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!

p.s. Specjalne podziękowania dla Piotra Kowalskiego za podesłane zdjęcia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IMPREZA 27-GO LIPCA (SOBOTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy na szaloną wakacyjną imprezę. Nasze piękne tancerki w strojach bikini będą umilać noc spędzoną w Kabarecie Ewan.

Na gości czekają konkursy z nagrodami, plażowa muzyka, specjalnie przygotowane programy taneczne, a na scenie pojawi się duża plaża.

Nocna Plaża

27.07.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Piotr Kowalski & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone