: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
18-07-2013 | Kabaret Ewan - królestwo bikini w nocnym obiektywie !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

U-la-la... Kochani, to była NAPRAWDĘ GORRRĄCA impreza w Kabarecie Ewan ! Piękne i zgrabne tancerki prezentowały się bowiem w strojach bikini, od których ciężko było oderwać oczy. Tyle dziewczyn, w jednym miejscu, wszystkie skąpo ubrane, niczym na najgorętszych plażach świata... Mało tego. Wybrany przez dziewczynę gość Kabaretu miał nawet możliwość użycia kremu do opalania i pokrycie nim całego ciała... a że nie wszystkie dziewczyny lubią opalać się w stanikach... resztę dopiszcie sobie sami ! :)))

A wszystko to przy akompaniamencie plażowej muzyki oraz scenerii :) Nie wspominając już o odbytych konkursach z nagrodami !

Mimo iż w galerii jest 80 zdjęć z tego wydarzenia to i tak jest to TYLKO PRÓBKA tego, co działo się na Tkackiej 27/28 ! :)

Życzymy miłego oglądania !

Korzystając z okazji prezentujemy Wam klip filmowy z udziałem "perełki" Kabaretu Ewan - Nadii Balsevicz. Jest to zaproszenie na dwie gorące imprezy, które odbędą się już niebawem !----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IMPREZA 20-GO LIPCA (SOBOTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna niesamowita impreza tematyczna w Kabarecie Ewan, której inspiracją jest mecz Lechia-Barcelona.

Wszystkich gości czeka doskonała zabawa i specjalnie przygotowane programy taneczne.

Zapraszamy !

Eviva Espana

20.07.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

PhotoRadar & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone