: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
19-06-2013 | Kabaret Ewan - nieustające wichry namiętności !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Czyżby tytuł newsa wydawał Wam się nieco "pompatyczny"? Jeśli tak, to oznacza to, że nigdy nie byliście na Tkackiej 27/28 ! Tutaj "namiętność" serwowana jest wielkimi dawkami non-stop przez 7 dni w tygodniu ! Przekonali się o tym m.in. Panowie, który w minioną sobotę hucznie żegnali swój błogi stan kawalerski...

Oj było na co popatrzeć... Stąd też taka ilość fotek naszego paparazzi ! Ale pamiętajcie o jednym - Kabaret Ewan uzależnia !

A żeby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, prezentujemy Wam kolejny klip z lekcji rozciągania w wykonaniu Nadii Balsevicz - wyjątkowo urodziwej tancerki Kabaretu:Zrobiło się naprawdę GORRRĄCO, prawda Panowie? :)

Do zobaczenia w Kabarecie Ewan !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani  - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 IMPREZA 22 CZERWCA (SOBOTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Impreza nawiązująca do mody na Pin-Up Girls - trendu wywodzącego się z głównie z lat 40. i 50. XX wieku. Pin-Up Girls były piękne i uśmiechnięte, pojawiały się głównie na plakatach, które mężczyźni przypinali na ścianach.

W sobotni wieczór na gości Kabaretu czekają piękne tancerki, szalone występy i doskonała zabawa z konkursami.

Zapraszamy !

Impreza Pin-Up Girls
22.06.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

PhotoRadar & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone