: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
13-06-2013 | Kabaret Ewan i sobotni recital zjawiskowej wokalistki !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Ale to już było ? Ależ tak ! I w przeciwieństwie do słów piosenki Maryli Rodowicz - na pewno wróci jeszcze nie raz ! Justyna Jeleń, niezwykle piękna i uzdolniona wokalistka swoim występem uświetniła sobotni wieczór w popularnym nocnym klubie Kabaret Ewan. Było czego posłuchać, na co popatrzeć i o czym pomarzyć :)

Później wcale nie było lepiej... Po recitalu na scenie pojawiały się kolejno gorące, niczym wulkan kipiące seksapilem tancerki Kabaretu. Nie można było ochłonąć nawet na minutę ! Chłodne drinki jedynie na moment gasiły pragnienie... Chciałoby się więcej i więcej, a noc krótka :)

Aby nie być gołosłownym zapraszamy w podróż po naszej galerii !

Wszystkie zdjęcia poniżej są autorstwa naszego kolegi Piotrka Kowalskiego.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani  - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 IMPREZA 15 CZERWCA (SOBOTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gościem sobotniego wieczoru w Kabarecie Ewan będzie zespół Café y Son. Grupa zaprezentuje muzykę latynoską, graną na żywo przez rodowitych Latynosów. Zespół Café y Son gra salsę, merengue, reggae, latynoamerykański i hiszpański pop: od Gypsy Kings i Carlosa Santany do Juanesa.

W zespole Café y Son brzmi gitara elektryczna i basowa, saksofon i pianino. Wspaniałe dźwięki muzyki latino z pewnością przypadną do gustu wszystkim imprezowiczom.

Po występie burleska w wykonaniu tancerek Kabaretu Ewan.

Koncert Café y Son
15.06.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Piotr Kowalski & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone