: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
17-04-2013 | Miasto Aniołów - relacja z walki za konsoletą !

13-go Kwietnia w sobotę w klubie Miasto Aniołów za muzyczną konsoletą miała miejsce wyjątkowa bitwa ! Podczas trwającej 1 dzień imprezy DJ BATTLE PARTY zmierzyło się 4 różnych DJi, walczących niemal "na śmierć i życie" o podium :) Ale nie była to tylko rozgrywka personalna, a... międzymiastowa ! W szranki stanęły dwa obozy - Toruń reprezentowany przez duet DJ Mike G & DJ Kilan VS Gdańsk - reprezentowany przez duet DJ SlawGol & DJ Trii ! Ofiar w ludziach nie było, a skorzystali na tym wszyscy klubowicze, otrzymując solidną dawkę tanecznych beatów !

Nagrodę w "płynnej" postaci otrzymał rezydent klubu Miasta Aniołów - kolega DJ Mike G ! Co prawda pochodzi on z Torunia, ale gra dla nas w Gdańsku, więc przynajmniej w kategorii międzymiastowej mamy remis ! :D Gratulacje dla zwycięzcy !

Zapraszamy do galerii poniżej !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miasto Aniołów zaprasza na drugą odsłonę imprezy brazylijskiej - BRAZILIAN PARTY vol.2 ! Imprezę poprowadzi rodowity ciemnoskóry Brazylijczyk Alex Baxter, który zaproponuje mieszankę sobotnich hitów przeplataną brazylijskimi rytmami.

Na congach wtórować mu będzie niezastąpiony Gość z Legnicy Maleo Conga. Barmani i kelnerki stylizowani w stroje nawiązujące do charakteru imprezy. Hostessy będą rozdawać owocowe przekąski. Wiele innych promocji i niespodzianek dla naszych Gości. Zapraszamy do Miasta Aniołów w najbliższą sobotę 20-go Kwietnia !

Wstęp 10 zł

Rezerwacje pod numerem:
58 768 58 31 lub 500 073 322

-------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-------------------------------------------------

PhotoRadar & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone