: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
21-02-2013 | Kabaret Ewan niczym aleja gwiazd !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Hmm, zastanowił Was tytuł tego newsa? Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale Kabaret Ewan naprawdę może poszczycić się właśnie takim określeniem ! I nie jest to określenie na wyrost. Występują tutaj bowiem znane postaci szeroko pojętego show-businessu, miejsce to odwiedzali np. Krzysztof Skiba (frontman zespołu "Big Cyc"), showman Końjo, Jarek Janiszewski (lider zespołu "Bielizna" i "Czarno-Czarni") czy założyciel i wokalista grupy "Ich Troje" Michał Wiśniewski... Jakby tego było mało, niektóre tancerki były bohaterkami popularnych reality-shows na szklanych ekranach !

Jeśli do tego dodać koncerty oraz pokazy na żywo osób, które niedawno mogliśmy oglądać w telewizji to wnioski nasuwają się same - Kabaret Ewan ***JEST*** aleją gwiazd !

W minioną sobotę na muzycznej scenie Kabaretu wystąpiła piękna wokalistka Justyna Jeleń, jedna z członkiń formacji Charlies, która znalazła się w finałach takich programów jak Must be the Music, X-FACTOR, Bitwa na Głosy, The Voice of Poland, Szansa na Sukces.

Więcej dowiecie się z galerii poniżej, z cukierkowo-kolorowej, i niezwykle kuszącej galerii autorstwa naszego kolegi Piotrka Kowalskiego.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 IMPREZA 23 LUTEGO W SOBOTĘ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W sobotni wieczór w Kabarecie Ewan wystąpi duet Electric Strings. Jest to nowo powstała formacja skrzypka Roberta Haasa i gitarzysty Michała Michalaka.

Połączenie dźwięku skrzypiec i gitary elektrycznej, wsparte o nagraną sekcję rytmiczną to interesująca podróż w rejony jazzu, rocka, muzyki Orientu a nawet bluesa.

Po występie burleska w wykonaniu tancerek Kabaretu Ewan.

Serdecznie Państwa Zapraszamy !

Koncert Electric Strings
23.02.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Piotr Kowalski & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone