: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
21-01-2013 | Kabaret Ewan - ach, co to był za Bal !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Ach, co to był za Bal ! Każda tancerka Kabaretu Ewan przebrana była za kogoś, kogo spotykamy na co dzień w nieco innych rolach, w innych miejscach... :) Była np. pokojówka, królewna, siostra zakonna, a nawet... Myszka Miki :) Wszystkie oczywiście niesamowicie ponętne, pachnące i kuszące, wydobywające pokłady testosteronu wśród licznych uczestników wieczorów kawalerskich, które miały miejsce tego wieczoru.

Zgodnie z obietnicą każda osoba posiadająca zaproszenie otrzymywała darmowy wstęp, powitalnego drinka gratis oraz niezapomniane pokazy taneczne, które dłuuugo będą w pamięci wszystkich gości, aż do... następnej wizyty :)

Zapraszamy Was do naszej fotogalerii poniżej, gdzie znajdziecie próbkę tego, co działo się w ostatnią sobotę na Tkackiej 27/28, a jeszcze w tym tygodniu kolejna porcja bajecznie kolorowych zdjęć od Piotra Kowalskiego.

Do zobaczenia !

p.s. Kabaret Ewan poszukuje uzdolnionych tanecznie dziewczyn do wieczornych programów rozrywkowych.

Gdańsk, ul. Tkacka 27/28
kabaretewan@poczta.onet.pl
www.kabaretewan.pl

tel.kom.: 602 329 442


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                             IMPREZA 26-GO STYCZNIA W SOBOTĘ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gościem wieczoru w Kabarecie Ewan będzie Agnieszka Brenzak. Tańczy i śpiewa od najmłodszych lat jeżdżąc na Ogólnopolskie i Międzynarodowe Festiwale Piosenki. Aktualnie uczy się w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni.

To właśnie tam na studiach zaistniała w grupie Charlies, której członkinie są finalistkami takich programów jak Must Be The Music, X-FACTOR, Bitwa na Głosy, The Voice of Poland, Szansa na Sukces.

Po występie burleska w wykonaniu tancerek Kabaretu Ewan.

Serdecznie Państwa Zapraszamy !

Recital Agnieszki Brenzak
26.01.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone