: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
08-01-2013 | Kabaret Ewan - kawalerska noc pisana namiętnością !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Każda noc w Kabarecie Ewan pisana jest NAMIĘTNOŚCIĄ - nieokiełznaną, niczym niepohamowaną ekstazą, muskającą delikatnie wszystkie zmysły, jakimi obdarzyła matka natura. Różnica pomiędzy innymi klubami nocnymi a Kabaretem jest taka, że tutaj tancerki są wyjątkowo gorące, a każdy przekraczający próg na wejściu czuje się przede wszystkim bezpiecznie.

Jakby tego było mało, tutaj mile widziane są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeden z klubów nocnych, który stosuje dosyć nachalną politykę "namawiania klientów" do odwiedzin nastawiony jest... tylko na mężczyzn. Czy to nie dziwne? Puściłybyście Drogie Panie swoich facetów do takiego klubu, gdzie hostessa zaznacza że wstęp mają tylko Wasi Panowie?

W Kabarecie Ewan nie ma tego typu podziałów, tutaj odbywają się zarówno wieczory panieńskie jak i kawalerskie. W minioną sobotę była to Kawalerska Noc, Panowie tuż przed "zalegalizowaniem" swojego związku postanowili się wyszumieć w towarzystwie swoich kolegów oraz pięknych tancerek Kabaretu.

Gorący zachęcamy do odwiedzin tego klubu przez 7 dni w tygodniu, od godz. 22:00 do ok 04:00 rano ! A na zachętę prezentujemy Wam nasze fotki :)

Do zobaczenia !      

p.s. Kabaret Ewan poszukuje uzdolnionych tanecznie dziewczyn do wieczornych programów rozrywkowych.

Gdańsk, ul. Tkacka 27/28
kabaretewan@poczta.onet.pl
www.kabaretewan.pl

tel.kom.: 602 329 442


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                             IMPREZA 12-GO STYCZNIA W SOBOTĘ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gościem wieczoru w Kabarecie Ewan będzie Justyna Jeleń. Tańczy i śpiewa od najmłodszych lat jeżdżąc na Ogólnopolskie i Międzynarodowe Festiwale Piosenki.

Aktualnie uczy się w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. To właśnie tam na studiach zaistniała w grupie Charlies, której członkinie są finalistkami takich programów jak Must be the Music, X-FACTOR, Bitwa na Głosy, The Voice of Poland, Szansa na Sukces.

Po występie zaprezentujemy programy rewiowe Kabaretu Ewan.

Serdecznie Państwa Zapraszamy !

Recital Justyny Jeleń
12.01.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone