: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
03-01-2013 | Dołączcie do nas na FACEBOOKu ! Stay in touch ! :)

Kochani, wraz z rozpoczęciem Nowego Roku zabieramy się nie tylko za szatę graficzną i layout głównej strony Nocnego Gdańska, ale także... za kontakt z Wami. Nie ma chyba lepszej drogi niż FACEBOOK, dlatego prosimy o Waszego lajka (pierwsza strona, dolny lewy róg). Dzięki temu będziemy mogli wspólnie wymienić opinie o nocnym życiu naszego miasta, co się Wam podoba a co nie w gdańskich klubach, a także dyskotekach, gdzie warto wyskoczyć na wspólną kolację itd. Postaramy się też o atrakcyjne zniżki - także do lokali gastronomicznych :) Ułatwi Wam to też kontakt z "przelotnie" poznaną osobą na imprezie - często pytacie nas czy znamy tę dziewczynę czy tego chłopaka ze zdjęcia w galerii - być może znajdziecie ją wśród osób które polubiły nasz vortal na FACEBOOKu !!!

Jesteśmy otwarci także na Wasze sugestie odnośnie zawartości Nocnego Gdańska, co zdaje egzamin a co można by ulepszyć itd? Ekipa Nocnych Vortali pomoże Wam także w zorganizowaniu dowolnej imprezy, w dowolnej miejscówce która z nami współpracuje - od urodzin, po imieniny, komunie, wieczory panieńskie oraz kawalerskie.

Z nami ZAWSZE ZYSKACIE !

Dlatego nie czekaj, nie zwlekaj - dołącz do nas ! :)

Ekipa Nocnych Vortali
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone