: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
03-12-2012 | Kabaret Ewan - najlepsze kawalerskie i panieńskie w 3city !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Kabaret Ewan od 10 lat istnienia w naszym mieście, zorganizował już setki, jeśli nie tysiące niezapomnianych wieczorów kawalerskich oraz panieńskich ! A jeśli ten wyjątkowy dzień w swoim życiu decydujecie się spędzić w sobotę - czekają na Was dodatkowe atrakcje ! Tak było chociażby 1-go Grudnia, kiedy to na scenie Kabaretu wszyscy obecni mogli podziwiać mrożący krew w żyłach pokaz fakira, bogaty we wstrząsające sztuczki i wyczyny ekwilibrystyczne.

Więcej dowiecie się z galerii poniżej !

Jeszcze w tym tygodniu kolejna, druga fotorelacja naszego kolegi Piotra Kowalskiego.

p.s. Kabaret Ewan poszukuje uzdolnionych tanecznie dziewczyn do wieczornych programów rozrywkowych.

Gdańsk, ul. Tkacka 27/28
kabaretewan@poczta.onet.pl
www.kabaretewan.pl

tel.kom.: 602 329 442


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                               IMPREZA 8-GO GRUDNIA W SOBOTĘ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gościem sobotniego wieczoru w Kabarecie Ewan będzie zespół Charlies. Tańczą i śpiewają od najmłodszych lat jeżdżąc na Ogólnopolskie i Międzynarodowe Festiwale Piosenki. Swoje umiejętności doskonalą uczestnicząc w warsztatach wokalnych prowadzonych m.in. przez Elżbietę Zapendowską, Grażynę Łobaszewską, Mietka Szcześniaka czy Kubę Badacha. Aktualnie uczą się w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. To właśnie tam na studiach poznały się i połączyła je muzyka.

Są finalistkami takich programów jak Must be the Music, X-FACTOR, Bitwa na Głosy, The Voice of Poland, Szansa na Sukces.

Po występie programy rewiowe Kabaretu Ewan

Serdecznie Państwa Zapraszamy !

Zespół Charlies
08.12.2012 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone