: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
17-10-2012 | Miasto Aniołów - tak się bawi nasze miasto nocą !

Zaglądając w ostatnią sobotę na Chmielną 26 do głowy przychodzą nam słowa znanej piosenki zespołu DE MONO - "...właśnie taaaaak, tak wygląda moje miasto nocą, tak wygląda nocą świat".

Znowu daliście radę, znowu jesteśmy z Wami dumni, obywatele ! W ostatnią sobotę do Miasta Aniołów na jedną noc powróciła... komuna :) Wszyscy przebrani w stroje z tamtej "epoki" wchodzili na imprezę za darmo, dostając przy tym 40ml czystej ! Natomiast Ci, którzy pokazali przy wejściu legitymację PZPR otrzymali flaszkę gratis i butelkę wody sodowej na popitkę!

Oj, było naprawdę grubo! Dzięki uprzejmości naszego kolegi Pawła Korytnickiego możemy zaprezentować Wam ponad 100 zdjęć z tego wydarzenia.  

A korzystając z okazji przypominamy, że już w najbliższy w piątek 19-go Października kolejna odsłona nowej cyklicznej imprezy - Return to the Past - Millennium ! Podczas dzisiejszego powrótu do przeszłości specjalnie dla Was zagrane zostaną brzmienia serwowane przez Rezydentów dawnego klubu Galaxy, Viva, Curacao - DJ Leo, DJ Buźka i wielu innych gościnnie występujących DJów.

Będziecie mieli znowu po 20 lat słuchając niezapomnianych kawałków i bawiąc się w klimatach milenijnych. Wiele niespodzianek i atrakcji, muzyka z przełomu tysiącleci... TO MUSI SIĘ UDAĆ !

Start godz. 21:00

Wstęp 10 zł
Panie do godz. 23:00 wejście za free !

-------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-------------------------------------------------

Paweł Korytnicki & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone