: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
03-10-2012 | WYBIELANIE ZĘBÓW – PROMOCJA 349zł

Znajdź nas - www.szerokiusmiech.pl

Współczesne wybielanie zębów na bazie nadtlenków zyskało popularność w latach 90tych poprzez zastosowanie nakładek wybielających wykonywanych w gabinetach stomatologicznych. Ten sposób wybielania wprowadził "rewolucję uśmiechu". Efekty wybielania uzyskane przy zastosowaniu nakładek są porównywalne do wybielania zębów lampą w gabinecie. Badania kliniczne donoszą, że długotrwałe wybielanie nakładkowe może być nawet bardziej skuteczne niż jednorazowe wybielanie zębów lampą w gabinecie.

Długotrwałe rezultaty: Zęby można rozjaśnić o kilka tonów. Jeżeli odpowiednio dba się o zęby, to rezultat utrzymuje się nawet do jednego roku.

Zróżnicowanie środków wybielających: Przy wybielaniu nakładkowym istnieje możliwość stosowania wielu preparatów wybielających o różnych stężeniach. Nakładki wykonane w gabinecie mogą służyć przez wiele lat, a pacjent może zmieniać tylko rodzaj preparatu wybielającego.

Wygoda i niezależność: Zęby można wybielać w domu o każdej porze dnia lub nocy w krótszym lub dłuższym okresie czasu. Nakładkowy system wybielania zębów można również stosować w trakcie podróży lub w pracy.

Koszt: Na koszt wybielania zębów nakładkami składają się dwa czynniki. Pierwsza część to nakładki (szyny) wybielające, wykonywane JEDNORAZOWO, a druga część to preparat wybielający.

Promocja: Nowa jesienna cena, już teraz koszt wybielania zębów to:  349 zł

Rezerwacja telefoniczna -  881 628 431


--------------------------------- artykuł reklamowy ----------------------------------------

www.szerokiusmiech.pl
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone