: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
24-08-2012 | Kabaret Ewan - huczne i widowiskowe 10-lecie klubu !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

To była wyjątkowo huczna "dziesięciolatka" najlepszego w branży klubu nocnego w Gdańsku. Aż trudno w to uwierzyć, ale to już 10 lat odkąd Kabaret Ewan na stałe zagościł w naszym mieście, zjednując sobie sympatyków zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Ponieważ okazja była wyjątkowa to i zaproszeni goście również - w sobotni wieczór na scenie Kabaretu pojawił się zespół Charlie's, tworzony przez piękne i zmysłowe Panie, które swoje umiejętności doskonaliły uczestnicząc w warsztatach wokalnych prowadzonych m.in. przez Elżbietę Zapendowską, Grażynę Łobaszewską, Mietka Szcześniaka czy Kubę Badacha. Jakby tego było mało, są także finalistkami takich programów jak Must be the Music, X-FACTOR, Bitwa na Głosy, The Voice of Poland czy Szansa na Sukces. Trzeba przyznać, że Panie nie tylko obdarzone są talentem wokalnym, ale także estradowym - co znakomicie wpisuje się w charakter klubu, jakim jest Kabaret Ewan.

Po występie Aniołków znana i podziwiana we Włoszech tancerka Justine zaprezentowała specjalnie przygotowany na tę okoliczność spektakl BURLESQUE JUSTINE. Było gorąco, było zmysłowo... było po prostu nieziemsko ! Włosi sprzątnęli nam sprzed nosa wyjątkowo piękną i obdarzoną niesamowitym pokładem seksapilu kobietę (bo Justine urodziła się w Polsce). Miejmy nadzieję, że Justine pojawi się jeszcze na scenie Kabaretu, aby rozpalić zmysły wszystkich przedstawicieli płci brzydkiej :)

A teraz zapraszamy wszystkich do naszej galerii poniżej ! Autorem wszystkich zdjęć jest kolega brixu.

p.s. Kabaret Ewan poszukuje uzdolnionych tanecznie dziewczyn do wieczornych programów rozrywkowych.

Gdańsk, ul. Tkacka 27/28
kabaretewan@poczta.onet.pl
www.kabaretewan.pl

tel.kom.: 602 329 442


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                              IMPREZA 25-GO SIERPNIA W SOBOTĘ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna niesamowita wakacyjna impreza w Kabarecie Ewan. Wszystkich gości czeka doskonała zabawa, plażowa muzyka oraz specjalnie przygotowane programy taneczne.

Wakacyjne Klimaty
25.08.2012 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Brixu & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone