: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
10-08-2012 | Kabaret Ewan - jedyny i niepowtarzalny !  Po prostu... najlepszy !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Ileż to już obiektów próbowało imitować znany i lubiany Kabaret Ewan... Ale póki co były to tylko słabe "imitacje" :) Na reputację pracuje się latami, nie zdobywa się jej od tak. Ewan jest jedyny, niepowtarzalny, najwierniej oddający klimat największego kabaretu świata Moulin Rouge. Jedyne co można mu zarzucić to fakt, że... bardzo uzależnia ! Piękne kobiety, niezapomniane imprezy tematyczne (jak np. wieczory rosyjskie), wyjątkowi goście (tacy jak Konjo, Jarek Janiszewski, Krzysztof Skiba, gwiazdy telewizyjnych show...). Moglibyśmy tak wymieniać jeszcze długo. Jesteśmy pełni podziwu dla wkładu pracy kolegi Andrzeja Chorosza i koleżanki Asi Okrój - jesteście wielcy ! Także DJ o imieniu Maciek to profesjonalista pełną gębą - konferansjer i wodzirej z górnej półki !

No i oczywiście kolega Piotr Kowalski, dokumentujący aparatem wszystko to, co dzieje się na Tkackiej 27/28 - wielkie, wielkie dzięki !

Już niedługo Kabaret Ewan obchodził będzie swoje 10-lecie. Kochani, życzymy Wam kolejnych 10-ciu, równie udanych za minione !

A Was, Drodzy czytelnicy, zapraszamy do fotogalerii z minionej soboty !

Do zobaczenia !

p.s. Kabaret Ewan poszukuje uzdolnionych tanecznie dziewczyn do wieczornych programów rozrywkowych.

Gdańsk, ul. Tkacka 27/28
kabaretewan@poczta.onet.pl
www.kabaretewan.pl

tel.kom.: 602 329 442


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                IMPREZA 11-GO SIERPNIA W SOBOTĘ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan ma zaszczyt przedstawić mrożący krew w żyłach pokaz fakira. Tego sobotniego wieczoru będzie można obejrzeć wstrząsające sztuczki i wyczyny ekwilibrystyczne. Wszystkich żądnych mocnych wrażeń zapraszamy.

Po występie programy rewiowe Kabaretu Ewan.

Ninja Show - Marcin Daszewski
11.08.2012 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Piotr Kowalski & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone