: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
06-08-2012 | Baja Grill California - najgorętszy punkt gastro w Chałupach !

Kochani, jeżeli ktoś wybiera się w te wakacje w okolice Helu to gorąco polecamy Wam nowo otwarty punkt gastro w Chałupach przy ul. Kaperska 25 - BAJA GRILL CALIFORNIA. Właścicielem obiektu jest szef gdańskiego klubu AVIATOR, a także siostrzanego punktu gastro o tej samej nazwie, mieszczącego się na gdańskiej Żabiance. W ostatnią niedzielę byliśmy naocznymi świadkami, iż jest to najgorętszy punkt gastro w tamtym miejscu ! Tłumy ludzi, pozajmowane wszystkie stoliki i pustki w konkurencyjnych obiektach mówiły same za siebie ! Gdyby tylko BAJA GRILL CALIFORNIA dysponowała jeszcze większą przestrzenią użytkową, sąsiadujące z nią obiekty gastro musiałyby... "pakować walizki" :)

A czym dokładnie kusi BAJA swoich potencjalnych klientów? Przede wszystkim doskonałym stosunkiem ceny do jakości potraw. Tylko tutaj możecie rozkoszować się daniami kuchni meksykańskiej jak i polskiej. Czy mieliście kiedyś okazję zjeść np. Quesadillę ? Jest to danie kuchni meksykańskiej, tortilla z masy kukurydzianej lub pszenicy, z roztopionym serem, czerwoną fasolą i grillowanym kurczakiem (fotka nr 12). Jej smak jest nie do opisania ! Można jeść bez opamiętania :) Tak samo z Penne ze szpinakiem, serem i kurczakiem (fotka nr 13 i 14) - jeśli kogoś odstrasza słowo "szpinak" to... mieliśmy podobnie ! Do momentu, kiedy pierwszy widelec nie wylądował w talerzu... niebo w gębie ! Jest to kolejny dowód na to, że jak się wie JAK to zrobić, to to po prostu nie może NIE SMAKOWAĆ :) Palce lizać !

Kochani, na tym musimy zakończyć nasze opowieści, ponieważ na samą myśl cieknie nam ślinka :) BAJA GRILL CALIFORNIA to miejsce, które musi odwiedzić KAŻDY SZANUJĄCY SIĘ -ORAZ SWOJE PODNIEBIENIE- SMAKOSZ ! :)

A więc, ADIOS AMIGOS ! Do zobaczenia w BAJA !

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone