: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
19-07-2012 | Kosmos i dwie mega imprezy ! Pierwsza już dzisiaj !

Kochani, lato jakie jest - każdy widzi ! Na szczęście czekają nas ciekawe eventy w klubie KOSMOS, które nam to należycie zrekompensują :) Pierwsza z nich PLANET BLACK odbędzie się już dzisiaj, tj. w czwartek 19-go Licpa ! Jeśli kochasz świetną zabawę, oraz taniec do rytmicznych kawałków, musisz to sprawdzić! Gwarantowany najlepszy dobór muzyki z gatunków soul, funk, R'n'B - po prostu czarna muza w najlepszym wydaniu !

Selekcja: 18 +
Start: godz. 20:00
Wejście: FREE!

Imprezę prowadzi: DJ Witzky a.k.a. Bobek - dj, mc, producent. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał jako mc i producent w hip-hopowym składzie Raprezentacja, z którym własnym sumptem wydał album pod tytułem "Rapremiera". Od zawsze inspirowała go twórczość Fatboy Slima. Jego sety to głównie mieszanka: hip-hopu, r’n’b, funku oraz house’u, przyprawiona mash-up’ami, nu funkiem, big beatem, z domieszką reggae, dubstepu i drum’n’bass’u. Rozsądnie ubarwia je (przy pomocy kontrolera Maschine) rozmaitymi efektami, wysamplowanymi wstawkami, a także skreczami... Na swoje imprezy często zaprasza improwizujących wokalistów oraz muzyków.

Lubisz czarną muzykę? Zaproś znajomych i wpadaj do Kosmosu !


Kolejna propozycja klubu KOSMOS to impreza SUMMER BASS, która odbędzie się 21-go Lipca w sobotę. Bawiliście się z nami na imprezie DWA DUŻE "D" ? No właśnie, czas by bass ponownie pchał twardzieli do trumien ! Zapraszamy Was serdecznie na imprezę poświęconą muzyce dubstep oraz drum and bass !

Music Club Kosmos jest jak nowa galaktyka w układzie muzyczno-imprezowym Trójmiasta. Klub znajduje się w samym centrum Wrzeszcza, a dokładniej na II piętrze CH Manhattan, fajnie prawda?

Po godz. 21:00 wejście od strony Jaśkowej Doliny.

Selekcja: 18 +
Start: godz. 20:00
Wejście: FREE!

DJs:

Rephaze komponuje muzykę od ok. 10 lat. W międzyczasie utworzył formację Instinct Project wraz z wokalistką Mileną. Duet grał koncerty w trójmiejskich klubach. Doświadczenia w didżejowaniu nabywał m.in. w klubie 'A la Duet' i na sezonowych imprezach w nadmorskich kurortach. Obecnie Rephaze zajmuje się głównie produkcją muzyki dubstep, zainspirowany takimi artystami jak Skrillex, Flux Pavilion, Rusko, DJ Fresh.

SURPRISE, założyciel kolektywu Surpries Events Groups. Dzielił scenę z przeróżnymi artystami. Grał w kilku trójmiejskich klubach takich jak Buffet, Sfinks, Wydział Remontowy czy X2. Od prawie dwóch lat jest rezydentem klubu studenckiego Mechanik. Każda impreza z jego udziałem to prawdziwa niespodzianka dla uszu. SURPRISE umie zadowolić najbardziej wymagających, a imprezy na których jest obecny, zawsze zaskakują i są pełne świeżości. Lubuje się w ciężkich brzmieniach gitarowych, co daje niesamowite połączenie z dubstepem. Nie zapomina o tym co dobre, a muzyka którą gra zawsze płynie z głębi serca.

Organizator event'ów: Surprises Events Groups

Przeniesiemy Was w inny świat - BO DLA NAS ZIEMIA TO ZA MAŁO !

W galerii poniżej znajdziecie plakaty promujące oba wydarzenia.

-------------------------------------------------------
KOSMOS music club
Gdańsk-Wrzeszcz, al. Grunwaldzka 82

(Centrum Handlowe Manhattan) II piętro
-------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone