: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
05-06-2012 | Krist Van D i jego nowy singiel !

Twórca największych polskich tanecznych hitów "You Are The One" oraz "Be Without You" (feat. Trish/Patricia Kazadi) KRIST VAN D powraca ! Razem z nadchodzącą wiosną pobudza do życia za sprawą nowego singla "I Don't Mind". Ten energiczny, wypełniony miłym dla ucha głosem czarnoskórego wokalisty utwór ma wielkie szanse podbić parkiety taneczne wszystkich klubów i innych imprezowych miejsc idealnie wprowadzając w gorący klimat nadchodzącego lata.

Teledysk do singla "I Don’t Mind" już niebawem będziecie mieli okazję zobaczyć na ekranach największych telewizji muzycznych oraz w Internecie. Zdjęcia kręcone były w jednym z hoteli w Katowicach, a fabularny klip jest efektem współpracy z Diamond’s Exclusive Drink. Jak zakończyła się miłosna historia w nim pokazana ? O tym musicie przekonać się sami :)

Przypomnijmy, że na początku tego roku KRIST VAN D podpisał pierwszy w historii polskiej muzyki klubowej kontrakt partnerski z producentem napoju pobudzającego Diamond’s Exclusive Drink opiewający na pół miliona złotych. W ramach tej umowy, artysta będzie koncertował w klubach z marką Diamond’s w Polsce i za granicą naszego kraju, zostaną zrealizowane teledyski oraz pojawią się puszki sygnowane logo i wizerunkiem Artysty.

KRIST VAN D (Krystian Dobraszak) to artysta obecny na scenie klubowej już od ponad 9 lat. Znany przede wszystkim z takich hitów jak "You Are The One", "Feel Me" czy "Be Without You" feat. Trish, które do dziś są grane na antenach rozgłośni oraz w klubach nie tylko w naszym kraju. Z sukcesem współpracował z wokalistkami, w jego singlach zaśpiewały tak znane piosenkarki, jak Gosia Andrzejewicz czy Patricia Kazadi (jako Trish).

Tegoroczna wiosna i lato z pewnością należeć będą do KRISTA VAN D i jego "I Don’t Mind" !

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone