: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
24-05-2012 | Friends - przyjaźń wśród kibiców przed szklanym ekranem !

Czy to możliwie aby kibice dwóch przeciwnych sobie drużyn łączyła przyjaźń ? I to podczas meczu, który jest stawką o wszystko ? Oczywiście ! Taki klimat gwarantuje nowo otwarta restauracja i pub FRIENDS na ul. Piwnej 3/4 ! Dla przypomnienia - 19-go Maja w sobotę odbył się mecz Chelsea vs Bayern. Większość stawiała na Bayern. Weterani z Chelsea mieli swój mecz ostatniej szansy i... zostali zwycięzcami Ligi Mistrzów! W wielkim finale na Allianz Arenie piłkarze "The Blues" pokonali Bayern po serii rzutów karnych. Widać że znane wszystkim powiedzenie "dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe" doskonale się sprawdziło.

Pozdrawiamy wszystkich kibiców uwiecznionych w naszej fotogalerii poniżej ! (oczywiście obu drużyn).

A przy okazji chcielibyśmy Wam przypomnieć, iż w obiekcie FRIENDS co środę odbywają się szalone wieczory z karaoke. Czeka na Was dobra zabawa, duży wybór rewelacyjnych posiłków i zakąsek, chłodne piwko i inne alkohole - a wszystko to w przystępnych cenach :)

Do zobaczenia !

p.s. Obiekt FRIENDS mieści się w miejscu nieistniejącej już restauracji Primitive na ul. Piwnej 3/4. Serdecznie Państwa Zapraszamy !

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone