: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
05-06-2012 | Baja Grill California - rozpusta dla Twojego podniebienia !

Drodzy Smakosze ! Mamy zaszczyt przybliżyć Wam profil smakowitego obiektu gastro w naszym mieście pod nazwą BAJA GRILL CALIFORNIA ! Jest to meksykańsko-amerykańska restauracja, w której możecie poczuć prawdziwy klimat Meksyku i odetchnąć od miejskiego zgiełku i monotonii. Wachlarz dań serwowanych w tym miejscu robi naprawdę wrażenie - kuchnia amerykańska (współczesna i tradycyjna), latynoska, meksykańska, a także: śniadania, lunche, obiady, sałatki, makarony, pizza, hamburgery i wiele wiele innych.

Tylko tutaj serwuje się kwadratową pizzę wypiekaną na kamieniu czy Burito de pollo (tortillę wypełnioną mięsem z kurczaka, fasolą, warzywami i salsą).

Wszystko wygląda po prostu wybornie i tak samo smakuje :) Jest to na pewno nie lada gratka kulinarna dla wszystkich, którzy kochają ostre potrawy.

Polecamy z całego serca i zapraszamy do zapoznania się z ofertą BAJA GRILL CALIFORNIA, który mieści się na gdańskiej żabiance, ul. Subisława 24.

Pozostaje nam jedynie życzyć Wam... SMACZNEGO !

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone