: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
15-05-2012 | Kabaret Ewan - namiętność i pożądanie !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Namiętność i pożądanie - to duet, który towarzyszy każdej wizycie na Tkackiej ! Wnętrze klubu stylizowane na Moulin Rouge, przemiła obsługa, nastrojowa muzyka, tęczowe drinki i zmysłowe tancerki - to znak rozpoznawczy Kabaretu Ewan, marka wypracowana przez lata. Mimo iż jest on niekwestionowanym liderem na Pomorzu, to idąc "z duchem czasu" co chwilę pojawiają się zmiany na lepsze - począwszy od wystroju, po nowe programy artystyczne. Wachlarz usług jakie oferuje Ewan jest bardzo szeroki i potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów :) Polecamy go zwłaszcza wszystkim chcącym zorganizować wyjątkowy wieczór panieński bądź kawalerski - taką ofertę trudno przebić ! Przyjdź lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły :)

A w międzyczasie zapraszamy Was w podróż po naszej galerii poniżej z ostatniego piątku :)

p.s. Kabaret Ewan poszukuje uzdolnionych tanecznie dziewczyn do wieczornych programów rozrywkowych.

Gdańsk, ul. Tkacka 27/28
kabaretewan@poczta.onet.pl
www.kabaretewan.pl

tel.kom.: 602 329 442


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         Zapowiedź imprezy 19-go Maja (Sobota)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna niesamowita impreza w Kabarecie Ewan. Wszystkich gości czeka doskonała zabawa i specjalnie przygotowane programy taneczne.

Serdecznie Państwa Zapraszamy !

Lato z Disco Polo
19.05.2012 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp tylko 10 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone