: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
12-06-2006 | Mp3 Player  w wykonaniu K&M

Witamy w kolejnej odsłonie sprzętów technicznych. Od niezastąpionej ekipy Salonu Komputerowego KIM, otrzymaliśmy do testów player MP3 – Vanquish. Małe zgrabne urządzonko do słuchania ulubionej muzyki w każdych warunkach.

Tak nam go reklamują w oficjalnych materiałach dostępnych u producenta.

PENTAGRAM Vanquish FM RT to pierwszy na rynku osobisty odtwarzacz mp3 z wbudowanym transmiterem fal radiowych! Transmiter pozwala nadawać sygnał na częstotliwościach od 88MHz do 90MHz z regulacją co 0.1MHz.
Ustaw częstotliwość w odbiorniku radiowym i słuchaj swojej ulubionej muzyki gdziekolwiek zachcesz! Małe rozmiary pozwolą Ci zabrać Twojego Vanquisha wszędzie, a zastosowanie wyświetlacza OLED zapewnia wysoką czytelność w każdych warunkach. Urządzenie wyposażone jest także w doskonałe radio FM oraz funkcjonalny dyktafon.

PENTAGRAM Vanquish FM R to wygodny w obsłudze odtwarzacz plików MP3 z wbudowanym tunerem FM. Pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką gdziekolwiek będziesz. Dodatkowe atuty tego odtwarzacza to niewielkie rozmiary, funkcja dyktafonu oraz możliwość zastosowania ogólnodostępnych, wymiennych akumulatorków lub baterii typu AAA.

Po rozpakowaniu mym oczom ukazał się mały i poręczny sprzęcik, z wbudowanym akumulatorem. Ładowanie akumulatora następuje wprost z portu USB. Niewielki ekran dwukolorowy OLED jest  i podświetlany niebieskim kolorem. Mimo małej powierzchni obsługa menu jest łatwa, a opcje logicznie rozplanowane. Plus dla producenta. Jeżeli chodzi o klawiszologię to jest ona sensownie rozplanowana na obrzeżach playera. Choć osobnicy o nieco większych dłoniach i palcach mogą czuć dyskomfort usiłując je nadusić.
Urządzenie po rozpakowaniu chronione jest przez  folie ochronne na ekranik. Ciekawy pomysł.

Opakowanie kryje, prócz kabla USB, słuchawki, sznurek na szyję i sterowniki do starszych systemów windowsowych i MacOS. W przypadku Linuxa, player  jest wykrywany jako zwykłe urządzenie USB. Dodatkowym plusem jest ładowarka samochodowa.
Odtwarzacz korzysta z interfejsu USB 2.0, ale działa też ze starszymi złączami. W nowszych systemach Microsoftu bez kłopotu pracuje w funkcji przenośnej pamięci USB bez udziału jakichkolwiek dodatkowych sterowników. Ograniczona pamięć modelu z 256MB wyznacza dość wąskie ramy wykorzystania urządzenia w tym charakterze. Czyli z tego wynika, że lepiej brać model z 512 megami na pokładzie.


Po przesłuchaniu kilkudziesięciu różnych utworów, mogę stwierdzić że sprzęt prezentuje się całkiem dobrze. Słuchawki dobrze przenoszą pasma wysokie i średnie. Wiadomo, że na tak małych słuchawkach, najgorszym odwzorowaniem dźwięku mogą się “poszczycić” basy. Niestety i w tym sprzęcie daje ona o sobie znać. Jednak nie jest źle. W przypadku utworów Marka Bilińskiego całkiem dobrze sprawowało się przeniesienie linii melodycznej. Wysokie i średnie tony dobrze oddawały specyfikę dźwięku, nawet bas dobrze wczuwał się w rytm. Przy nieco bardziej basowych techno-pozycjach, słuchawki zaczynały dyszeć.
Do ustawień dźwięku mamy korektor ze standardowymi pozycjami typu pop,rock itd.


Odtwarzacze dostępne są w czterech (Vanquish FM RT) lub 3 (Vanquish FM R) wariantach pojemności pamięci oraz objęte są 2-letnią gwarancją door-to-door w systemie opieki i wsparcia S.O.S.


Urządzenie do testów udostępniła niezastąpiona firma
K&M - komputery
ul. Hetmańska 3K (pasaż handlowy)
82-300 Elbląg
tel.: /055/ 235 53 23 | /055/ 233 29 08

Hospes

komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone