: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
14-03-2012 | Mechanik - piątkowy backup z Indie Party !

Za nami kolejna gruba impreza w klubie Mechanik zorganizowana przez niezwykle sprawny team Surprises Events Groups. Od dłuższego już czasu obserwujemy ich poczynania na "łonie" wspomnianego klubu i bez grama wazeliny możemy stwierdzić - dobrzy są w tym co robią i zawsze im to wychodzi :) Podziwiamy zaangażowanie i sprawność w organizowaniu wszelakich event'ów. Panowie, czapki z głów !

Wracając jednak do tematu... :) W ostatni piątek miał miejsce nieoficjalny Dzień Kobiet. Z tej okazji przygotowano dla Pań wiele niespodzianek, zniżek na piercing i tatuaże do studia ŚWIOST oraz BLOODY ART, a także wiele promocji i specjalnych drinków np. drink dla Pań (malibu+wódka+sok ananasowy) za jedyne 8 pln ! Mało ? Oprócz tego pierwsze 100 kobiet otrzymało przy wejściu ŚWIETLIKI na rękę, lizaki, a o północy... szampan ! Frekwencja była nieco niższa niż tydzień temu, ale biorąc pod uwagę to co dzieje się na mieście... jest dobrze, a może nawet lepiej :)

Zapraszamy do galerii poniżej !

p.s. Już dzisiaj tj. w środę 14-go Marca w klubie Mechanik odbędzie się impreza w klimacie Rock, Reggae / Jam session. Uczta muzyczna zarówno dla wielbicieli ostrych gatunków takich jak rock i metal, jak i dla pozytywnie nastawionych do świata fanów muzyki reggae. Dla każdego coś się znajdzie. Prowadzi DJ Gary oraz goście.

Start godz. 20:00

Wstęp wolny !!!

----------------------------------------------------------
Mechanik
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Do Studzienki 61

----------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone