: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
23-02-2012 | Mechanik w rockowych klimatach lat 90-tych !

Gdański klub Mechanik przeżywał w ostatnią sobotę wielkie oblężenie ! A wszystko za sprawą imprezy YOUNGER THAN 90 only rock. Jest to nowy cykl imprez poświęcony muzyce rockowej lat 90tych. Podczas tego wydarzenia można usłyszeć rock, numetal, hard rock, heavy i wszystko co związane z szerokim gatunkiem rocka.

Pierwsza edycja poświęcona została czterem gwiazdom znanym i lubianym na całym świecie, czyli:

SYSTEM OF A DOWN
RAGE AGAINST THE MACHINE
KORN
LIMP BIZKIT


Aby zbytnio nie wiało nudą można było także usłyszeć największe hity takich zespołów jak: RHCP, P.O.D., Deftones, Linkin Park, Papa Roach, Scars on Broadway, Rammstein, Disturbed, Tool, Slipknot.

Mało tego ! Organizatorzy eventu, czyli Surprises Events Groups zadbali nawet o kupony rabatowe na piercing oraz tatuaże do studia Bloody Art, oraz Świost dla klubowiczów.

Więcej dowiecie się z galerii poniżej :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za oknem zima, a w naszych sercach wciąż lato. Obudź w sobie lwa i przyjdź na ósmą edycję REGGAE Party! Impreza w nowym wydaniu, dwóch DJ'i, będzie śpiew, będzie klasyka, będą nowości. Usłyszymy hity z gatunków reggae, roots, dancehall, dub oraz ska.

Co?
REGGAE party

Kiedy?
24.02

Start?
godz. 20:00

Promocje?
Piwo Lech, Tyskie, Żubr do 21 za 3pln

Enter?
5pln

Organizator? Surprises Events Groups

Podczas imprezy rozdane zostaną kupony rabatowe (do -50%) na piercing oraz tatuaże do studia Bloody Art, oraz Świost!

Gra: DJ Surprise and Raindrops

DJ SURPRISE, założyciel kolektywu Surpries Events Groups, rezydent klubu Mechanik. Każda impreza z jego udziałem to prawdziwa niespodzianka dla uszu. O świetnej zabawie przekonali się obecni w klubach Mechanik, Buffet, X2. Dj Surprise umie zadowolić najbardziej wymagających, a imprezy na których jest obecny, zawsze zaskakują i są pełne świeżości. Pamiętajcie jego muzyka zawsze płynie z głębi serca!!

Raindrops, za konsoletą zaczynał od dubstep'u i d'n'b, ale złapał zajawkę na Dancehall m.in. dzięki kuzynowi, 27Pablo z Dancehall Masak-Rah, u którego z resztą pobierał nauki o jamajskich tjunach. Jara go energiczny DHL przy którym można się ładnie spocic i poskakac na parkiecie. Dobrze się przygotujcie, weźcie ręczniki bo przy tjunach od Raindropsa na pewno nie będziecie się nudzic!!

Zaśpiewa dla nas Damian Majewski czyli Czapa nasz Jamajczyk z Dzierzgonia! Jak on mawia, będzie grał, od siebie kawałki dodawał i pozytywne wibracje rozsiewał!

Zapraszamy !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mechanik
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Do Studzienki 61

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone