: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
25-01-2012 | Elita - hawajskie wieńce i rumieńce !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne. Prosimy o opuszczenie fotorelacji wszystkie osoby niepełnoletnie poniżej 18 lat.

Za nami pierwsza impreza tematyczna w gdańskim klubie ELITA - HAWAII PARTY, czyli hawajska noc w środku zimy ! Na miejscu pojawiły się wieńce i liczne rumieńce - zgodnie z zapowiedzią nie zabrakło erotycznego show, które bardziej pasowałoby do gatunku hardcore :) Tak czy owak pokaz był NAPRAWDĘ GORĄCY ! Jeśli do tego dodać egzotyczne drinki i muzykę serwowaną przez DJ Michuu, której nie powstydziłyby się najlepsze plażowe eventy - HAWAII PARTY był strzałem w dziesiątkę !

Było dobrze, a będzie... jeszcze lepiej ! Przed nami druga impreza tematyczna, która odbędzie się w najbliższą sobotę 28-go stycznia - BAL MASKOWY & EROTIC SHOW ! Tej nocy każdy może przebrać się za swojego ulubionego bohatera. Rozdawane będą maski karnawałowe, na zaimprowizowanej scenie wystąpią erotyczne tancerki... a na wszystkich przebierańców czekać będą niespodzianki !!!

Nie zabraknie oczywiście Happy Hours na barze, muzyki z lat 70s, 80s i 90s (w połączeniu z hitami na czasie w najlepszych remix'ach !!!).

Czyja twarz kryję się za maską? Świat magii weneckiej wprowadzi Was w bajeczną atmosferę :)

Pamiętajcie, że karnawał to okres radości i zabawy i nie ma lepszej okazji, by wyszaleć się za wszystkie czasy. Przy okazji załóż maskę i bądź tajemniczy ;)

Wszystkie drogi sobotniej nocy prowadzą w jedno miejsce - dołącz do Elity !

Info i rezerwacja:
503 115 762

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ELITA Night Club & Pub    
Gdańsk, Lektykarska 3
(w miejscu byłego Celtic'a/Wielu Twarzy)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone