: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
16-09-2011 | Mechanik w cieniu gigantów !

...gigantów boksu, dodajmy :) Cały piątkowy wieczór dedykowany był dwóm takim, co stanęli na ringu. Mowa oczywiście o starciu gigantów Tomasz Adamek vs Witalij Kliczko. Mimo iż wynik był praktycznie przesądzony, to nie zabrakło zarówno wiernych fanów boksu, jak też zwykłych kibiców, chcących chociażby duchowo dopingować naszego reprezentanta. Efekt był taki, iż do klubu Mechanik już ok. godz. 23:00... zamknięto drzwi :) Takiego oblężenia nie było już dawno !  

Po walce odbyło się after party z udziałem FANTA F.A.N.A.T.I.X., lecz niestety nie udało nam się dotrwać do tej chwili... :(

A korzystając z okazji zapraszamy Was na dzisiejszą imprezę, t.j. 16-go Września do klubu Mechanik. Odbędzie się bowiem impreza, która z pewnością nasunie Wam skojarzenia z pewnym eventem - Przystanek Mechanik :) Brzmi znajomo ? To nie przypadek ! Każdy w swoim życiu słyszał choć raz nazwę "Woodstock" i każdy z fanów wie, że jego pierwsza edycja odbyła się w 69 roku. To właśnie na nim wystąpiła czołówka wykonawców z lat 70. Pierwszy polski "Przystanek Woodstock" odbył się w 95 roku, a jego hasłem przewodnim było Miłość Przyjaźń Muzyka i niech to będzie również hasło naszej imprezy!

Po co ta impreza? By zrobić powtórkę z sierpniowej rozrywki, ale nie tylko, również po to by powrócić do lat 70 i wytańczyć się przy utworach z czasów naszych rodziców. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie!

Start: 20.00
Wejście: 5 pln
Piwo: 3 pln (do godz. 22:00)

Podczas imprezy polecą nie tylko Woodstock'owe hity muzyczne, ale również zostaną wyświetlone filmy, teledyski i animacje związane z festiwalem.

Muzyka? Przeróżna. Pomieszamy Hendrixa i Joplin ze Skindredem, Prodigy i Kontrustem. Możemy obiecać, będzie dobra zabawa.

"Miłość Przyjaźń Muzyka", do zobaczenia w piątek 16 września! (tak, tak, to już dzisiaj!!!).

Organizator: Surprises Events Groups, czyli gwarancja udanej imprezy !

-----------------------------------------------------------------------------------------
Mechanik
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Do Studzienki 61

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone