: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
29-08-2011 | Dobry Dźwięk - krajobraz po wojnie światów !

Ostatnie gorące starcie światów Don Vito vs Sahara już za nami ! Czas spojrzeć na krajobraz po piątkowej bitwie w gdańskim klubie Dobry Dźwięk ! A działo się, oj działo ! Oprócz odlotowej muzyki klubowej cały dancefloor pokrywał dynamiczny laser show, który niczym hipnotyzer wprowadzał wszystkich w wyjątkowy klimat clubbing'u...

Więcej dowiecie się z galerii obok :)

Do miłego !

-----------------------------------------------------------------------------------------

Mimo, że tegoroczne wakacje dobiegają już końca, a 1 września wielu z Was rozpocznie oficjalnie rok szkolny - nie pozwólmy aby lato dało o sobie tak szybko zapomnieć!

Z tej więc okazji zapraszamy wszystkich 2-go września 2011 na godne i huczne zakończenie mijających wakacji 2011 do klubu Dobry Dźwięk w Gdańsku! Impreza o nazwie Progression! tylko dzięki Wam może stać się w cyklicznym wydarzeniem tego klubu! Na pewno nie zabraknie na niej dobrych dźwięków, które z pewnością zaserwują Wam zaproszenia z tej okazji uczestnicy tegorocznej polskiej edycji Global Gathering 2011 w Gdańsku! Hensha i Reyez, bo o nich mowa - bracia których łączą nie tylko więzy krwi ale i miłość do muzyki! Przygotujcie się na muzyczną ucztę dla ucha w rytmach progressive i techno!

Startujemy o godzinie 21:00

Dla pierwszych 100 osób - drink na wejściu GRATIS!

Darek Hajbos urodził się w Gdańsku gdzie mieszka do dnia dzisiejszego. Jego utwory grane są przez największe postaci na rynku muzyki klubowej na każdej szerokości geograficznej."Hensha - The Curtain" jest pierwszym i jak dotąd jedynym polskim utworem, który przeszedł przez ostrą selekcję, której poddane zostało ponad 1000 utworów i znalazł się na najbardziej prestiżowej składance świata "In Searach Of Sunrise 7 ASIA" ikony muzyki trance - Tiesto! Jest wymieniany jako jeden z największych talentów nie tylko na polskiej, ale także na międzynarodowej scenie trance.

Reyez jak sam mówi o sobie jest "oddany pasji - muzyce". Nie został zainspirowany przez żadną światową postać muzyki elektronicznej, nie posiadał uzdolnień muzycznych w kierunku gry na instrumencie, ani też nie ukończył szkoły muzycznej. W Wieku 18 lat rozpoczął przygodę z konsoletą, która trwa do dziś, a płytoteka przez 7 lat zmieniała sie diametralnie by ostatecznie osiąść miedzy mrocznymi klimatami techno po rytmiczne beat’y tech-house i progressive.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Dobry Dźwięk
Gdańsk-Centrum, ul. Teatralna 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone