: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
29-08-2011 | Kabaret Ewan - potwierdzone 30° w cieniu !

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Kochani, swego czasu gdy premierem polskiego (nie)rządu był towarzysz Leszek Miller powiedział te oto pamiętne słowa - "Naszym zamiarem nie jest przyrzekanie cudów, ale gdybyśmy obiecali gruszki na wierzbie, one tam wyrosną". Kto by pomyślał, że te słowa mogą się kiedykolwiek potwierdzić i mieć odniesienie w rzeczywistości ! Wszak matka natura rządzi się swoimi prawami...

W ostatnią sobotę w Kabarecie Ewan wyrosły owe "gruszki" - odbyła się bowiem impreza pod nazwą szalone 30° w cieniu. Biorąc pod uwagę fakt, iż lato tego roku jest dla nas wyjątkowo niełaskawe i bardziej przypomina późną jesień, taka "zapowiedź" wydawała się "szalona" w swojej istocie :) A tu proszę ! Kolega Andrzej Chorosz, przesympatyczny człowiek stojący za sukcesem Kabaretu przepowiedział już kilka tygodni wstecz pogodę w ostatnią sobotę ! Było dosłownie 30° w cieniu :)

Drogi Andrzeju! Może czas poszerzyć działalność i założyć Ewan Meteo TV ? Toż to mistrzostwo świata tak perfekcyjnie przewidzieć pogodę i to z takim wyprzedzeniem ! ;) A i niejedną śliczną pogodynkę można by znaleźć wśród licznych tancerek Kabaretu, przy których nawet Dorota Gardias (mowiąc kolokwialnie) "kuca" :D  

Wspomniania sobota w Kabarecie Ewan odbyła się w klimacie niesamowitej wakacyjnej imprezy. Na wszystkich gości czekała doskonała zabawa, plażowa muzyka, szalone konkursy (w których do wygrania była m.in. gotówka!) oraz specjalnie przygotowane programy taneczne. Jeden z konkursów przenosił wszystkich w prawdziwy klimat Mazur... łowienie ryb na scenie Kabaretu ! I to nie byle jakich ryb, bo o zabarwieniu... erotycznym. Każda z nich posiadała bowiem znak przedstawiający dany atrybut, w który wyposażona była stojąca na scenie tancerka. A więc stanik, majtki i torebka. Każdy uczestnik konkursu który wyłowił daną rybkę musiał szukać nagrody... we wspomnianych miejscach :) Oj drżały Wam ręce Panowie, oj drżały ! ;)    

Zresztą co byśmy nie napisali to i tak nie odda to 100% klimatu panującego w ostatnią sobotę w Kabarecie Ewan, dlatego (nie przynudzając) już teraz zapraszamy do galerii obok ! :)

p.s. Kabaret Ewan poszukuje uzdolnionych tanecznie dziewczyn do wieczornych programów rozrywkowych.

Gdańsk, ul. Tkacka 27/28
kabaretewan@poczta.onet.pl
www.kabaretewan.pl

tel.kom.: 602 329 442


-----------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

-----------------------------------------------------------------------------------------
                  Zapowiedź imprezy 3-go Września (Sobota)
-----------------------------------------------------------------------------------------

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna szalona impreza w Kabarecie Ewan. Wszystkich gości czekają niesamowite atrakcje m.in. konkurs na najładniejszą opaleniznę i specjalnie przygotowane programy taneczne.

Zapraszamy !

Jeszcze Lato! Konkurs na najładniejszą opaleniznę
03.09.2011 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp: 20 zł

-----------------------------------------------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone