: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
17-05-2006 | Monitor ACER F-19 - PC

I oto kolejny opis sprzętu z przepastnych magazynów Salonu Komputerowego K&M. Tym razem  z okrzykami zachwytu wylądował u nas Acer F-19 Ferrari. Dla każdego mężczyzny znaczek Ferrari  i jego charakterystyczna czerwona barwa jest synonimem prędkości i wysokiej klasy.
Zwyczajowo na początek serwujemy fakty techniczne upolowane na stronach producenta.
Rozdzielczość nominalna: 1280x1024
Przekątna: 19 cali
Kontrast: 800:1
Jasność: 400 cd/m2
Czas odpowiedzi matrycy: 8 ms
Typ matrycy: S-IPS
Maksymalne kąty widzenia (poziom/pion): 160/160
Złącza: analogowe D-Sub, cyfrowe DVI-D

Jak ogólnie wiadomo w ofercie firmy Acer znajdują się urządzenia wzorowane stylistycznie na produktach ze stajni Ferrari. Najpierw powstała seria notebooków w kolorystyce czerwono-czarnej, która do dziś pozostaje w sferze marzeń wielu użytkowników komputerów mobilnych. Teraz możemy kupić również monitory LCD sygnowane znakiem Ferrari.
  Po wyjęciu z przepastnego pudła ukazał się na monitor w swej diabelskiej czerwieni. Konstrukcja  F-19” jest oparta na opracowanej przez firmę Ferrari koncepcji ergonomii i elegancji. Dzięki łagodnym liniom oraz elementom charakterystycznym dla wyrobów Ferrari, prosty i minimalistyczny wygląd jest prawdziwym odzwierciedleniem wyszukanego smaku oraz szybkiego tempa życia.
Sprzęt został  wyposażony zarówno w zintegrowany tuner telewizyjny umożliwiający oglądanie naszych ulubionych seriali, jak również w całkiem pokaźny zestaw gniazd wideo, takich jak DVI, S-Video i SCART
W temacie matrycy to krótki czas reakcji 8 ms oraz duża jasność 400 cd/m2  daje całkiem miłe odczucia podczas gier i oglądania filmów. Producent chwali się nową technologią CrystalBrite gwarantują wspaniały obraz o żywych kolorach, dzięki czemu monitor doskonale sprawdza się przy wyświetlaniu dużych danych, jak i ruchomego obrazu.
Może trochę więcej właśnie o tej technologii. CrystalBrite jest to specjalna warstwa, którą pokryty jest ekran monitora. Jej zadaniem jest wzmocnienie wyświetlanych barw oraz podwyższenie poziomu ostrości obrazu. Niestety, ma ona też i wadę, ponieważ odbijają się w niej nie tylko punkty świetlne, ale wszystkie przedmioty znajdujące się w pobliżu monitora. Warstwa CrystalBrite działa prawie jak lustro, a efekt ten się pogłębia, gdy monitor znajduje się w jasnym pomieszczeniu. Dla mnie jako grafika, niestety jest do bardzo duża wada, gdy zamiast dobrze dobranej palety barw widzę swoją, nie zawsze wyspaną, buziulę. W monitorach CRT właśnie te refleksy światła były moją największą zmorą. Miałem nadzieję, że odejdą one w niepamięć, gdy dostałem w matrycach LCD, śliczną, matową powierzchnię.

  Testowany monitor ma wbudowany tuner telewizyjny może więc pełnić także funkcję płaskiego,  telewizora LCD. Jakość odbieranych stacji TV jest całkiem przyzwoita. Niestety obraz zapodałem z kablówki, której jakość ma wiele do życzenia. W przypadku sygnału cyfrowego obraz na pewno będzie zdecydowanie lepszy.
Urządzenie  wyposażono w szereg złączy wejściowych. Do komunikacji z komputerem służą złącza D-Sub i DVI. Jeżeli jednak chcemy podłączyć do panelu magnetowid lub kamerę, możemy skorzystać z wejść S-Video, SCART i złącza Composite. Są one ukryte za uchylną klapką w tylnej części monitora. Dzięki temu estetycznemu rozwiązaniu, nic nie szpeci nam frontu.
  Ogólnie jest to doskonały sprzęt dla ludzi lubiących urządzenia z klasą. Zdecydowanie polecam go jednak tylko użytkownikom grającym oraz oglądającym filmy. Do profesjonalnej pracy służą inne monitory.

Urządzenie do testów udostępniła niezastąpiona firma
K&M - komputery
ul. Hetmańska 3K (pasaż handlowy)
82-300 Elbląg
tel.: /055/ 235 53 23 | /055/ 233 29 08

Hospes

komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone