: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
07-05-2011 | Flamingo - rybki palce lizać !

Kochani, nie wiem jak Wy, ale ja osobiście po prostu kocham jeść ryby :) Mimo iż takich punktów jest dosyć sporo na Pomorzu, to jednak często ceny smażonych ryb mają się nijak co do ich jakości. I co wtedy? Wychodzimy z poczuciem "wtopionych" w posiłek pieniędzy, a -co najgorsze- również głodni !

Z tym większą przyjemnością chciałbym polecić Wam miejsce, które osobiście "przetestowałem" w ubiegłą sobotę, będąc na rodzinnej wyprawie na Wyspie Sobieszewskiej. Lokal nazywa się FLAMINGO i znajduje po prawej stronie zaraz po zjeździe z mostu w Gdańsku-Sobieszewie na ul. Turystycznej 8. Serwuje się tutaj smaczne rybki za rozsądną cenę, która na pewno zrekompensuje Wam wyprawę :) Za oknem mamy coraz piękniejszą pogodę, dlatego nie ma co siedzieć w domu ! Jeśli nie masz planów na najbliższe dni - zabierz Rodzinkę na pyszną rybkę do restauracji FLAMINGO na Wyspie Sobieszewskiej ! Oprócz zawsze świeżej flądry, dorsza czy sandacza możecie rozkoszować się puszystą pizzą prosto z pieca czy też tradycyjnymi daniami domowymi. Oczywiście nie zapomniano także o najmłodszych - na nich czekają tutaj smaczne desery :)

FLAMINGO to miejsce, które przyciąga smakiem i cenami :) Dotarcie tam z centrum Gdańska zajęło nam może 20 minut (ok. 14 km), dlatego polecamy Wam to miejsce z czystym sumieniem !

My zjawimy się tam na pewno :) Dlatego... do zobaczenia Kochani na Turystycznej 8 w Gdańsku-Sobieszewie !

Życzymy wszystkim... smacznego ! :)   

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone