: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
02-05-2011 | Miasto Aniołów - klubowa noc i rytmy latino !

W ostatnią sobotę 30 kwietnia w gdańskim klubie Miasto Aniołów odbyła się impreza Latino House night - czyli klubowe brzmienia serwowane przez DJ Romeo i live act w wykonaniu duetu Live On Stage !

Info dla mniej wtajemniczonych - Live On Stage to projekt, który wydobywa z muzyki house wszystko to, co najlepsze. Zwłaszcza z jej odmian vocal, funky, groove, tech-house, a nawet progressive. Z nietypowego połączenia sił dj'a, saksofonu, afrykańskich instrumentów perkusyjnych i charyzmatycznego wokalu powstaje muzyka o magnetycznej sile przyciągania. Przez pięć lat swojej działalności Live On Stage stał się najbardziej rozpoznawalnym i cenionym live act'em na polskiej scenie klubowej. Projekt gościł m.in. w: Platinium (Warszawa), The Nine (Warszawa), Capitol (Warszawa), Hunters Club (Warszawa), Klubokawiarnia (Warszawa), Baccarat (Kraków), Sixty9 (Sopot), Unique (Sopot), Czekolada (Chorzów / Lublin / Łódź / Poznań), VaVaVoom (Zakopane), Savoy (Bydgoszcz), Papagayo (Bydgoszcz), Bohema (Siedlce), X-Demon (Leszno), K10 (Wałbrzych), Prognozy (Białystok), Narraganset (Łódź), Kokoo (Łódź), Gossip (Łódź) i wiele, wiele innych.

Nie zapominajcie że Majówka w Mieście Aniołów nie dobiegła jeszcze końca ! Już dzisiaj tj. w Poniedziałek 2-go Maja zapraszamy najwytrwalszych imprezowiczów na podsumowanie weekendu majowego z DJ Marcel'em ! Na barze czekają na Was promocje, a wjazd do klubu macie w prezencie gratis :)

To co, do zobaczenia ? :)

-----------------------------------------------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone