: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
23-04-2011 | Dobry Dźwięk - saturday night in picture !

Oto kolejna fotorelacja z nocnego życia naszego miasta, tym razem z klubu Dobry Dźwięk ! O prawidłową selekcję setów i dobre samopoczucie wszystkich imprezowiczów zadbał w ostatnią sobotę DJ Texas.

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !!! W okresie Świąt Wielkanocnych klub Dobry Dźwięk otwarty jest od Piątku 22-go do Poniedziałku 25-go Kwietnia !!! Serdecznie zapraszamy !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Mimo iż do najbliższego piątku pozostało jeszcze wiele dni to już teraz chcielibyśmy zaprosić Was na nie lada wydarzenie ! 29-go Kwietnia za muzyczną konsoletą klubu Dobry Dźwięk pojawi się DJ wielkiego formatu - C-BOOL !!!  

Oto jego krótka notka biograficzna:

C-BooL, czyli Grzegorz Cebula urodzony 30.05.1981 w Pyskowicach na Śląsku. Od najmłodszych lat muzyka była dla niego głównym hobby i zainteresowaniem. Z muzyką klubową związany od 1992 roku, zaś jako DJ czynnie pracuje od 1998 roku. Produkcją muzyki zajmuje się od 2002 roku, a w 2003 roku współtworzył wraz z Marcinem Fojcikiem grupę Casteam. Od końca 2003 roku, aż do dnia dzisiejszego Grzegorz pod swoim nieodłącznym pseudonimem C-BooL wyprodukował kilkanaście bardziej lub mniej przebojowych nagrań, z czego dwa najpopularniejsze Would You Feel i House Baby, wyznaczyły od dnia swojego powstania nowy trend w muzyce tanecznej, który królował na parkietach tanecznych w Polsce i w kilku krajach Europy przez długi czas. Nagrania te gościły na wysokich pozycjach tanecznych list przebojów w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech i wielu innych krajach. Nagranie Would You Feel do którego w 2006 roku powstał wideoklip, było nominowane do nagrody muzycznej telewizji VIVA Polska – VIVA Comet. Od roku 2006 styl produkcji Grzegorza ewoluował w kierunku muzyki house. Nagrania takie jak What You See, What You Want, Do It Easy, One More Chance (z wokalistą Rommie S) czy wyprodukowane z TAITO i Rommie S nagranie Better Place to utwory, które pojawiały się w ostatnich latach.

W 2007 roku Grzegorz odkrył w sobie nową pasję – fotografowanie. Produkcja muzyki odeszła na trochę dalszy plan, jednak C-BooL cały czas poruszał parkiety swoimi setami w klubach w Polsce i w Niemczech. Od roku 2003 do 2010 ponad 300 klubów gościło C-BooL'a w swoich konsoletach. W 2010 roku C-BooL powraca w zupełnie nowym odmienionym stylu z nagraniem Body & Soul nagranym z młodą i utalentowaną wokalistką Isabelle. To nagranie jest dopiero zapowiedzią nowych produkcji, które już niebawem.

C-BooL pojawi się 29-go Kwietnia w Piątek za konsoletą klubu Dobry Dźwięk !

Zapamiętajcie tę datę - WARTO !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
Dobry Dźwięk
Gdańsk-Centrum, ul. Teatralna 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone