: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
13-04-2011 | Aviator - wiosenne szaleństwa na Miszewskiego

O taaaak... wiosna w pełni, co prawda nie zawsze dla nas łaskawa, ale od czego są imprezy ! Aby poprawić sobie nieco humor część z Was wybrała się do gdańskiego klubu Aviator. Za sterami muzycznej awionetki doświadczony w bojach DJ Bombel, a na parkiecie trójmiejscy imprezowicze, którzy bawili się dopóki starczyło im sił :)

W sobotę Aviator zapełniał się już od godz. 20:00. Do godz. 01:00 w nocy trudno było znaleźć wolne miejsce na parkiecie. Później trochę Was ubyło, aby o godz. 02:30 ustawiła się kolejka na schodach klubu :) Idziemy o zakład, że impreza trwała do późnych godzin porannych ! A niedowiarków odsyłamy do naszej kolejnej fotorelacji, która ukaże się już jutro lub w piątek. My niestety stawiliśmy się na Miszewskiego 12 o godz. 02:00.

A teraz uwaga... nadchodzą Święta, a wraz z nimi mega świąteczna impreza o jakże dźwięcznej nazwie - WHITE EGGSTASY ! Czeka na Was wiele niespodzianek, których na razie zdradzić nie możemy... Jeśli jednak pamiętacie z jaką dokładnością i zaangażowaniem organizowane były ostatnie imprezy tematyczne w Aviatorze to jednego możecie być pewni - impreza będzie na PEŁNYM WYPASIE !!!

24 Kwiecień (Niedziela, 1-szy Dzień Świąt) - WHITE EGGSTASY, impreza, której NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ !!!

Zapraszamy !

p.s. Korzystając z możliwości jaką daje mi ta oto relacja, chciałbym serdecznie podziękować Arturowi i Marcie za miły imieninowy gest i życzenia !!! Bardzo, ale to bardzo mnie zaskoczyliście :D  

-----------------------------------------------------------------------------------------
Aviator Club
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 12

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone