: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
31-03-2011 | Blaszany Bębenek - sobotni mash up !

To się dopiero nazywa Mash Up ! Trójmiejski kolektyw The Fighting Cocks jak co sobotę serwował muzykę spod znaku indie oraz indie-electro, a wszystko to przeplatane największymi hitami wszystkich dekad !

Stali bywalcy Blaszanego Bębenka doskonale wiedzą czego mogą się spodziewać, natomiast Ci którzy jeszcze tego nie zaznali - koniecznie muszą się zjawić ! Jak zapewnia pełny skład Fighting Cocks - nie grają dla siebie, ale dla Was ! No i razem z Wami chcą się dobrze bawić :) A uwierzcie nam, że taki kontakt publiką mają tylko oni !

Przyjdź i przekonaj się sam(a) !

------------------------------------------------------------------------------------------

Masz dość oklepanych miejsc i przebrzmiałych już czwartkowych imprez studenckich? Spoko, my też. Dlatego zapraszamy Was na nowy cykl eventów do Blaszanego Bębenka na gdańskiej Starówce. Bifory Czwartkowe, tak to się będzie nazywało całościowo. A z osobna? Z osobna to zupełnie inna sprawa - każdego czwartku inna impreza. Raz elektronika, raz szeroko pojęty rock, raz alternatywa i co tam jeszcze nam przyjdzie do głowy…

Tym razem w ...ramach Biforów Czwartkowych zapraszamy do Blaszanego Bębenka na imprezę Liquid Crystal Display, czyli pożegnanie LCD Soundsystem.

LCD Soundsystem to projekt Jamesa Murphy’ego, założyciela nowojorskiej wytwórni DFA. Muzyka, którą tworzy to doskonałe połączenie tanecznej elektroniki, disco, funku i wielu, wielu innych muzycznych smaczków, które sprawiły, że LCD Soundsystem stało się znane na całym świecie. Na swoim koncie drużyna Murphy’ego zgromadziła trzy albumy: LCD Soundsystem, Sound of Silver oraz This Is Happening, który jednocześnie okazał się być ostatnim. W lutym tego roku Murphy ogłosił bowiem rozwiązanie projektu. Karierę zwieńczyć ma seria koncertów w Nowym Jorku, z których ostatni ma odbyć się 2 kwietnia w hali Madison Square Garden.

My z tej okazji również pragniemy pożegnać się z LCD Soundsystem. Już 31-go marca (tak, tak, to już dzisiaj !!!) zapraszamy Was na imprezę z muzyką mniej lub bardziej kojarzącą się z twórczością projektu Jamesa Murphy’ego. Co zatem będzie grane? Oczywiście LCD Soundsystem, ale także Hot Chip, Hercules and Love Affair, Holy Ghost! Moby, Friendly Fires, M83 oraz wiele, wiele innych, a wszystko zagrane dla was przez Fighting Cocks! So throw a party till the cops come in and bust it up!

A skoro Bifory Czwartkowe to czwartek! A skoro czwartek to czwartek studencki, a więc także studenckie ceny:

Specjal w specjalnej cenie - 5zł
Shot czystej - 5zł, a Kamikaze x4 - 9zł !!!

Najważniejsze wjazd: FREE !!!

------------------------------------------------------------------------------------------
Blaszany Bębenek
Gdańsk-Stare Miasto, ul. Ogarna 107 D

(pomiędzy ul. Długą a ul. Ogarną - na wysokości Neptuna)
------------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone