: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
02-05-2006 | Gorące rytmy Madame! - Audio

Witam bardzo serdecznie.
Dużo słychać na temat muzyki z elbląskich klubów, dyskotek, pubów. Zwłaszcza od ich stałych bywalców.
Szczególnie dużo nasłuchałem się o muzyce z lokalu Madame... wystarczająco dużo, żeby się zainteresować rytmami tego klubu i opisać je po troszku dla Was;)
Okazało się, że... Madame wydało do tej pory dwie płytki i szczęśliwie stałem się ich posiadaczem po rozmowie z lokalowym Guru;)
Dziś przedstawię po krótce, poetyckim językiem :P, zawartość pierwszej z nich.
Już od pierwszego wyciągnięcia z opakowania kusi samym wyglądem. Czerwona obwoluta z dumnie brzmiącym "Włącz i poczuj brzmienie madame." zmusza podświadomość do włożenia CD do czytnika. Odpalam... na wyświetlaczu pojawia się czas: 1:01:03 - dostaliśmy do ręki dość długiego seta. Twórcą tego dzieła jest znany dobrze z klubu Madame, jego rezydent - DJ Mira el Toro.
Ten klubowy wymiatacz zmiksował dla was najlepsze kawałki klubowe roku 2005 i udostępnił w postaci jednego, dobrego seta.
Zaczyna się spokojnie - zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, klasycznie. Ale po pierwszych akrodach pięknego pianina uderza w nas fala klubowej muzyki. Ale nie jest to techniczne brzmienie "bum, bum, bum", lecz stonowana, dobrze dobrana muzyka. Cały krążek utrzymany jest w bardzo podobnej atmosferze.
Spokojnie, ale rytmicznie, w klimacie przy którym możemy się zarówno bawić, jak i rozmawiać, puścić do kawy, papierosa, spotkania z przyjaciółmi, a nawet przy okazji gorącej nocy z piękną kobietą, tudzież przystojnym mężczyzną ;) Słuchając tego krążka nie mam po dwudziestu minutach dosyć, a to jest raczej niespotykane zjawisko. Jak narazie może cztery płytki tak na mnie podziałały ;)
Całości dopełniają znakomite wokale, które sprawiają, że każdy akord czuje się doskonale i noga sama zaczyna podskakiwać w rytm muzyki.

Ogólna ocena - polecam jak najbardziej... jeżeli będziecie mieli to szczęscie i dostaniecie w jakikolwiek sposób do ręki - posłuchajcie - napewno się nie zawiedziecie.

Następna relacja - płytka numer dwa ;) Czekajcie, napewno warto!

Kara$
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone