: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
01-03-2011 | Miasto Aniołów - like you like ! (+ konkurs !!!)

And you can have all off me tonight
Ain't nobody else gonna make it right
You got me like a bullet taking flight
I'll hit you right just like you like


(c) "Like U Like" by Aggro Santos

Kochani, zaglądamy teraz do Miasta Aniołów, klubu, który wpisał się w nasz imprezowy krajobraz niczym Sołdek na Ołowiance :) Za nami grube piątkowe i sobotnie imprezy, a przed nami kolejne ! Jedną z nich jest ta przygotowana na zakończenie karnawału z udziałem Dirty Rush'a w najbliższy piątek 4-go Marca !

Oto kilka linijek z jego bogatego życiorysu i dorobku:

Już w dzieciństwie pasja do muzyki bardzo skutecznie przebijała się do jego codzienności - instrumenty klawiszowe czy gra na gitarze rozwijały talent twórczy i muzyczną wyobraźnię co bez wątpienia poszerzyło jego horyzonty i sposób postrzegania utworu muzycznego jako elementów tworzących wspólnie harmonijną i spójną całość.

Początek roku 2002 okazał się być okresem przełomowym, kiedy to po raz pierwszy zetknął się z produkcją muzyki. Mieszając najpopularniejsze wówczas gatunki aranżował pierwsze kompozycje, które stopniowo wyostrzały jego słuch i zwiększały doświadczenie. Z biegiem lat bardzo szybko zaczął być postrzegany jako postać z potencjałem, której przy odrobinie szczęścia uda się przebić na najwyższy poziom i można powiedzieć że słowa te powoli stają się faktem. Utwory takie jak "For The Moment" czy "Star Warrior " chętnie były wybierane na różne kompilacje takie jak np. "I Love Tokyo" wydane przez Universal Music, gdzie zajęły swoje miejsce obok Erica Prydza czy Axwella.

Będąc zarazem wszechstronnym artystą produkuje i komponuje również pod innymi pseudonimami artystycznymi, które cieszą się uznaniem cenionych wytwórni muzycznych na całym świecie.

Znakomicie odnalazł się również w świecie miksowania, prezentując niespotykane sety nasycone pozytywną energią zyskał wielu zwolenników i chętnie zapraszany jest do najlepszych klubów w Polsce i Europie. Aktualnie jest również bardzo cenionym remikserem. Wykonał remiksy dla takich postaci jak chociażby Danny Tenaglia, John Revox, Yanou, Dave Darell, Hardy Hard, Spencer and Hill, R.I.O. czy nawet sama Shakira, dla której to remix ukazał się w wytwórni Pacha Recordings.

W chwili obecnej wspólnie z Robertem M bez chwili wytchnienia komponują produkcje podbijające top listy przebojów całej Europy - wśród nich można wymienić "Free" , "Start Again" (Sony Music), a także singiel "Super Bomb" (MyMusic), które doczekały się również znakomitych teledysków a całym materiałem zainteresowało się Ministry Of Sound
oraz Universal Music Germany.

Dotychczas miał okazję wystąpić u boku takich nazwisk jak m.in.:
Alex Kenji, Sebastian Leger, Seb Fontanie, Gianluca Motta, Jewelz, Arno Cost, Swen Weber, Dominic Minelli, Jon Pearn, DJ Delicious, Mike Perry, Alex Miles, 2 Faced Funks, Thomas Gold, Meat Katie, David Hopperman, Melanie Morena, oraz wielu innych.

Planów na przyszłość jest nie mniej niż pomysłów ale jedno jest pewne - jest to bez wątpienia postać, o której usłyszycie jeszcze nie raz.  

4 Marzec, Piątek, Miasto Aniołów

Wstęp tylko 10 zł !

A teraz UWAGA !!! Z okazji wizyty tego wyjątkowego gościa klub Miasto Aniołów przeznaczył na konkurs 10 podwójnych wejściówek ! Aby ją otrzymać należy odpowiedzieć na te oto pytanie konkursowe:

Jaka gwiaza gościła w ubiegły piątek w klubie Miasto Aniołów ?

a) Lady Pank
b) Monopol
c) DJ Adamus

Prawidłową odpowiedź a, b lub c należy wysłać na adres:

EKIPA małpa NOCNYGDANSK kropka PL

W temacie mail'a napisać "MIASTO ANIOŁÓW", podać swoje imię i nazwisko, nr tel. komórkowego oraz potwierdzić ukończone 21 lat (do klubu mogą wchodzić tylko osoby od 21 lat).

Wyniki konkursu ogłosimy do Czwartku !

POWODZENIA ! :)

-----------------------------------------------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone