: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
30-04-2006 | Radiodtwarzacze ET-703 i ET-705

Witam w kolejnym foto opisie sprzętu multimedialnego. Teraz pod nóż Ekipy trafiły dwa radioodtwarzacze firmy Easy. Sprzęt oczywiście do testów dostarczył Salon Komputerowy K&M w Elblągu.
Do opisu dostaliśmy dwa modele sprzętu ET-703 i jego bardziej rozbudowanego brata ET-705.

Na początek pod odsłuch poszedł model z numerkiem ET-703. Niejako już tradycyjnie zapodajemy dane opisowe ze strony producenta, firmy Easy

Nazwa produktu:
RADIOODTWARZACZ CD ET-703
Ekran LED - wyświetla numery utworów CD
Moc szczytowa - 300W
Nagrywanie z radia - tak
Pasmo przenoszenia - 20Hz-20KHz
Radio - stereo, FM (87.5MHz – 107.5MHz)
Zasilanie - Zasilacz wewnętrzny 230V/50Hz
odtwarzanie -muzyki - kaseta, CD audio

Po wyjęciu go z pudełka ukazał się mam zgrabny, stereofoniczny odtwarzacz o całkiem, nowoczesnym designie. Co by nie mówić wyróżnia się on spośród szarego tłumu podobnych produktów. Testową płytę z nagranymi różnymi gatunkami muzyki, wbudowane głośniki poradziły sobie całkiem nieźle, zapewniają czysty dźwięk o przyjemnym brzmieniu. Na wbudowanym LCD mamy możliwość podglądu numeru właśnie wyświetlanego utworu. Odtwarzanie Cd możemy dodatkowo zaprogramować specjalnym przyciskiem. Dodatkowymi wskaźnikami na froncie urządzenia są diody informujące nas o stanie zasilania oraz o trybie stereofonicznym stacji FM.
Jeżeli chodzi o radio to obsługuje ono górny zakres FM od 87,5 do 107.5 MHZ. Niestety jego minusem jest fakt, że jest ono analogowe. Czyli niestety nie da się zapamiętać pozycji stacji i trzeba ją “wykręcić” ręcznie.
Z możliwości podbicia efektów dźwiękowych otrzymujemy przycisk Bass Bost. W atrakcyjnej cenie otrzymujemy wielofunkcyjny, przenośny odtwarzacz, który możemy zabrać ze sobą do parku, na plażę czy piknik.

Drugi na tapecie opisu znalazł się nieco bardziej rozbudowany ET-705. Poniżej dane jakie upolowaliśmy ze strony producenta.

Nazwa produktu:
RADIOODTWARZACZ CD/MP3 ET-705
Podstawowe informacje
Odtwarzacz ET-704 to niepowtarzalny, nowoczesny design, wyróżniający go spośród szarego tłumu podobnych produktów. Pomimo niewielkich gabarytów odtwarzacza, wbudowane głośniki zapewniają czysty dźwięk o przyjemnym brzmieniu.
Dodatkowe funkcje odtwarzacza
Odtwarzanie plików MP3 na płycie CD
Ekran LED - wyświetla numery utworów CD
Moc szczytowa -300W
Nagrywanie z radia - tak
Pasmo przenoszenia -20Hz-20KHz
Radio - stereo, FM (87.5MHz – 107.5MHz)
Zasilanie - Zasilacz wewnętrzny 230V/50Hz
odtwarzanie muzyki - kaseta, CD audio, mp3

Jeżeli chodzi o design tego produktu, jest on bardzo podobny do poprzedniego modelu. Naprawdę miły dla oka. Srebrna obudowa z niebieskimi wstawkami daje doskonały efekt.
Podstawową różnicą względem poprzedniego modelu jest możliwość odtwarzania płyt z nagranymi MP3. To jest naprawdę przydatna funkcja, gdyż teraz na jednej płycie zmieszczą się nam nawet 170 utwory. Z testowymi Mp3 odtwarzacz poradził sobie bez zarzutu. Udało mu się odpalić utwory zapisane w normalnym bitracie 128kb/s oraz z typem variable. Oczywiście kolejność odtwarzania utworów możemy sobie zapamiętać przy pomocy funkcji program.
Radio w tym modelu pozostało niestety też analogowe. Pracuje w zakresie AM i wysokiego FM.
Odsłuch jakościowy, jak na takie maleństwo, jest naprawdę dobry.

Zaletą obydwu przenośnych sprzętów, jest ich wszechstronność użytkowania. Mogą grać jako małe radia w kuchniach, pokojach oraz, dzięki możliwości pracy na bateriach, na działkach i w innym terenie.

Przy tak niskiej cenie jest to zakup na prawdę godny polecenia. Szczególnie w obliczu zbliżających się komunii, jest to prezent jak znalazł. Obdarowany takim sprzętem młodzian tudzież dziewczę, na pewno się z niego ucieszą.


Urządzenia do testów udostępniła niezastąpiona firma
K&M - komputery
ul. Hetmańska 3K (pasaż handlowy)
82-300 Elbląg
tel.: /055/ 235 53 23 | /055/ 233 29 08

Hospes
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone