: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
08-02-2011 | Dobry Dźwięk - saturday beats by DJ Texas !

Yo Yo, party people ! :) Przed Wami ponad 60 fotek do zaklikania z popularnego gdańskiego klubub Dobry Dźwięk ! Rytm sobotniej imprezie nadawał DJ Texas - sprawdzona marka trójmiejskiego clubbingu.

Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić Was na najbliższą piątkową imprezę 11-go Lutego - za sterami klubu Dobry Dźwięk pojawi się DJ SUHY.

Oto jego krótkie bio:

SUHY (Piotr Suchocki) urodził się w 1979 roku w Białystoku. Jego początki z muzyką wiązały się z graniem na klawiszach, komponowania muzyki, a później już pracą na starych gramofonach firmy unitra. Pierwsze kroki stawiał w ACK'u czyli Akademickim Centrum Kultury, który istniał bardzo długo, a w chwili obecnej jest to Club 21. DJ Suhy jest kilkukrotnym mistrzem i wicemisrzem Polski DJ'ów i Prezenterów Dyskotekowych. W zawodach zaczął startować od 1998 roku, zdobywając liczne tytuły. DJ'ką zajmuje się od wielu lat, a zaczynał już jako nastolatek. Obecnie jest rezydentem klubu Magic w Krzyżanowicach, jednak wiele czasu spędza na wyjazdach i występach w klubach całej Polski. Występuje on również często na największych imprezach tzw. eventach, np. Sunrise Fesival w Kołobrzegu. Rezydował on w wielu klubach na terenie kraju, m.in. Bravo - Gliwice, Omen - Płośnica, Ambra - Blichowo i wiele innych. Zasiadał także w jury na Mistrzostwach Polonijnych DJ'ów w USA. Muzyka, którą gra to w wiekszości muzyka House, ale nie stroni od innych gatunków muzycznych (np. Hardstyle, Trance czy Progressive). DJ Suhy zawsze potrafi odnaleźć się w różnych sytuacjach i okolicznościach.

Cóż dodać... Wasza obecność obowiązkowa ! :)

-----------------------------------------------------------------------------------------
Dobry Dźwięk
Gdańsk-Centrum, ul. Teatralna 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone