: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
15-12-2010 | Yellow Submarine - narodziny nowego klubu!

Od dłuższego czasu w kuluarach nocnego życia mówiło się o powstaniu nowej miejscówki imprezowo-żywieniowej na Gdańskiej starówce. I stało się ! Jako pierwszy portal w Trójmieście z dumą informujemy że już jest J Tara...

Yellow Submarine - centrum Gdańska w podziemiach koło Neptuna. Klub jakiego brakowało w Trójmieście, dedykowany jest osobom powyżej 25 roku życia. Co prawda oficjalne otwarcie zapowiadane jest na pierwszy dzień świąt, ale my już dziś odsłaniamy rąbek tajemnicy i informujemy że owe miejsce otwarte jest już od soboty 4-go Grudnia i działa w tzw. "pokazach przedpremierowych". A jest co zobaczyć! My po rozmowie z promotorem klubu oraz widząc wszystko na własne oczy stwierdzamy: "Poprzeczka została postawiona wysoko".

Czas na krótki opis działalności: "Zupełnie Nowe miejsce na mapie Trójmiasta".

W Gdańsku przy pomniku Neptuna, powstało zupełnie nowe świeże miejsce skierowane do wszystkich odbiorców lubiących dobrą kuchnię, starannie wyselekcjonowaną muzykę oraz przyjazną bezpieczną atmosferę. Właściciele mający przede wszystkim dobry gust i bogate doświadczenie w branży (kilka klubów i restauracji w całej Polsce) proponują Państwu wnętrza i klubowy klimat ukryty pod nazwą Yellow Submarine.

Yellow powstał w podziemiach pod dworem Artusa, obecnie najbardziej prestiżowej miejscówce Gdańska. To zobowiązywało do wysokiej jakości i indywidualności. Na początku wspomnimy tylko że wielkie brawa należą się inwestorowi i architektowi. Zaprojektowali oni i zbudowali klub zgoła odmienny, niczym nie przypominający wnętrz tego typu miejsc rozrywki w Polsce.

Tak więc w nowym przybytku Gdańska znajdują się:

- duża sala z jedynym w Trójmieście podświetlanym parkietem, mnóstwo loży, sale VIP, bar ze ścianą wodną umieszczony w centralnym pomieszczeniu.

Parkiet łączy się przejściem ze strefą barową czy lożami. Każdy zakamarek został wyposażony w dodatkowy system dźwiękowy. Stwarza to niesamowite poczucie wolnej przestrzeni dając klubowiczom dowolność w pląsaniu czy to na parkiecie czy po prostu w trakcie luźnej konwersacji w rogu sali. Takie rozwiązanie powoduje że nikt nie może się tam czuć wyobcowany czy obserwowany. Siłą klimatu zostaje wkręcony w trwającą imprezę.

Sala mniejsza z delikatnie zaznaczonym przejściem od centralnej pozwala nam ukryć się w wygodnych lożach. Ostatnie pomieszczenie to strefa chill-out, gdzie w małej ciasnej przestrzeni odizolowanej jakby to była strefa VIP znajdujemy odrobinę wytchnienia czy miłosnych wyznań. Na wystrój i klimat w klubie w dużym stopniu wpływają wspaniale zaprojektowane wizualizacje ścian i sufitów. Zawierają one motywy podmorskiego świata widziane jakby z wewnątrz łodzi podwodnej. Loże, stoliki wykonane pod zamówienie idealnie wykorzystują wszelkie załamania ścian i klimat podziemi. Systemy profesjonalnej klimatyzacji, pozwalają na podziały dla palących i nie palących. Całość dopełniona oświetleniem, wykorzystującym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże bezszwowe plazmy, najnowsza technika nagłośnieniowa firmy OHM nadają temu miejscu szczególny prestiżowy klimat.

O oprawę muzyczną zadbają najlepsi na lokalnym rynku prezenterzy muzyczni oraz specjalnie zapraszane gwiazdy na koncerty z muzyką live. Nad całością czuwać będzie manager muzyczny klubu. Na początek proponujemy sprawdzony format. Z głośników będzie można usłyszeć tylko TOP 10 na listach przebojów z lat 70 - 2010 z wyłączeniem muzyki techno czy hip hop.

W klubie będzie dominowała atmosfera taneczna którą bez wątpienia podchwycą wszyscy Ci, którzy mają odrobinę słuchu i sprawne nogi.

Ponadto na miejscu do dyspozycji gości jest non stop działająca kuchnia.

Właściciele przybytku wyznają zasadę - dobra zabawa to dobre jedzenie, dobra muzyka, tańce i przyjaciele.

Szef kuchni to człowiek z ponad 30 letnim stażem w najlepszych restauracjach, dogodzi więc najbardziej wybrednym podniebieniom .

Klub dedykowany jest do klienteli 29 +

Szanowni Państwo, tutaj nie spotkacie dzieci swoich przyjaciół !

Początkowo zapraszamy: od PN - ND codziennie od godziny 11:00 jako pub i restauracja.

Wieczorami po 19:00 w PT - SOB dodatkowo jako klub muzyczny i dyskoteka.

Obecnie:

Piątek "Olds Party" - Parada lat 80-90 21:00 - 5: 00 Muzyka Przeboje z lat 60 - 2000

Sobota - "Hit Mania" 21:00 - 6 :00 Muzyka TOP 10 z list przebojów lat 80 - 2010

Oficjalne otwarcie z pompą zaplanowane ma dzień 25.12.2010

Wtedy imprezy muzyczne będą odbywały się od czwartku do niedzieli włącznie.

ZAPRASZAMY !

------------------------------------------------------------------------------------------
Yellow Submarine
Gdańsk, ul. Długi Targ 39/40
(5 kroków od Neptuna)
------------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone