: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
15-10-2010 | Cafe Olimp w blasku Oscara !

W ostatnią Sobotę Cafe Olimp błyszczał blaskiem Oscara Burnside'a, jednego z najmłodszych tak znakomitych DJ'i w Polsce ! Mający 16 lat i mieszkający w miejscowości Czarnów, Oskar Szafraniec swoją karierę z muzyką rozpoczął kiedy miał już 11 lat. Pierwsze spotkanie z muzyką zawdzięcza wujkowi, który jest dj-em grającym electro-house. Jak twierdzi Oskar to włąśnie wujek nauczył go całego rzemiosła muzycznego oraz "otworzył uszy na świat muzyki elektronicznej".

W sieci jest wiele artykułów an temat tego młodego DJ'a, lecz w każdym podkreślany jest jego młody wiek. Nikt nie ma na celu urazić Oskara, lecz podkreślić jego niezwykły talent. Przecież Oscar Burnside posiada już swoich kilkadziesiąt produkcji, które naprawdę ukazują niezwykłe zdolności młodzieńca. Jego kariera jest bardzo urozmaicona, bo oprócz produkowania i występowania live, regularnie gra w radiach internetowych oraz posiada swoją audycję autorską "Burn Session".

Jego produkcje bardzo spodobały się we Włoszech, gdzie Marco Lansi oraz Peter Santos wykorzystali je w swoich kompilacjach. Czytając tą biografie zapewne jesteście bardzo zaskoczeni, że w tak młodym wieku odkrywamy tak wielki talent a na dodatek jest on Polakiem.

Dlatego żałujcie że nie mieliście okazji posłuchać go na żywo w Cafe Olimp. Ale kto wie - może jeszcze kiedyś Oscar powróci...

Zapraszamy do galerii obok !

-----------------------------------------------------------------------------------------
Cafe Olimp
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Grunwaldzka 92/98
  
(XVI piętro wieżowca obok Manhattanu)
-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone