: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
23-09-2010 | Moya Brennan (CLANNAD) 2 XII w Gdańsku !

Z prawdziwą radością zapowiadamy serię koncertów zatytułowanych Music of Ireland, z którymi przyjedzie do Polski MOYA BRENNAN, pierwszy głos irlandzkiej grupy CLANNAD.

Gdański koncert odbędzie się w Kościele św. Mikołaja 2 XII (czwartek) o godz. 20:00.

Bono z U2 wspominał wielokrotnie, jak to na początku lat 80-tych prowadząc samochód po raz pierwszy usłyszał muzykę Clannad i wzruszony zjechał na pobocze, by nie spowodować wypadku. "Sądzę, że Moya ma najwspanialszy głos, jakiego ludzkie ucho mogło kiedykolwiek doświadczyć" - mówił.

Zespół Clannad utworzyło rodzeństwo Maire (Moya), Pol i Ciaran Brennan oraz ich wujowie Padraig i Noel Dugannowie pod koniec lat 60. Grupa zyskała międzynarodową sławę dzięki albumom Magical Ring, Legend, Macalla czy Lore. Ich muzyka towarzyszyła serialowi Robin z Sherwood oraz filmowi Ostatni Mohikanin. Światową sławę zdobyła również młodsza siostra artystki, Eithne Brennan, znana jako Enya.

Od 1992 roku Moya Brennan prowadzi karierę solową. Nagrała dotąd 10 autorskich albumów. Śpiewała i nagrywała wspólnie z największymi sławami muzyki światowej. Na jej koncertach usłyszeć można piosenki inspirowane folkiem "zielonej wyspy" w kunsztownych aranżacjach, zaśpiewane z pasją i nieprzeciętną wrażliwością oraz największe przeboje zespołu Clannad.

Bilety w cenach: do 30 września - 80 zł, do 31 października - 90 zł, w listopadzie - 100 zł do nabycia w sieci WWW.EVENTIM.PL

Łukasz Wierzbicki & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone