: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
01-09-2010 | Dobry Dźwięk - pożegnanie wakacji z DJ Miqro !

Ostatni wakacyjny piątek w klubie Dobry Dźwięk pożegnano razem z DJ MIQRO - pomysłodawcą, współtwórcą i rezydentem porannego Afterparty po Sunrise Festival. W naszej fotogalerii znajdziecie relację z tego wydarzenia.

Korzystając z okazji chcielibyśmy Was poinformować, iż w nabliższy piątek 3-go Września w klubie Dobry Dźwięk nastąpi Wielkie Otwarcie Piórnika. Na imprezie pojawią się goście specjalni - VENTI OTTO & SECOND MIND a.k.a FUNK-A-TONE. Oto ich krótkie bio:

VENTI OTTI - ambitny indywidualista. Założyciel kolektywu Audio-Contrast, który cechuje własny styl oparty na technicznym brzmieniu. Venti Otto najbardziej odnajduje się klimatach progressive i tech-house sięgając jednak nierzadko po minimal. Sety Wojtka są pełne energii i dynamiki. Swoje umiejętności prezentuje w klubach w całej Polsce, a cyklicznie w Poznańskim klubie IQ. Wojtek występował również m.in. na wszystkich trzech polskich edycjach Global Gathering, oraz na Sensation 2009. Jego mottem życiowym jest: "Life is too short to waste your chance - so follow your soul and fuck the rest!".

Funk-A-Tone to house'owo - techhouse'owy alias duetu Second Mind nazwanego kiedyś "Młodymi wilkami polskiej sceny Trance". Dziś, jako Funk-A-Tone przestali ograniczać się do muzyki transowej. Podążając z nurtem i trendami w muzyce klubowej, w swoich setach prezentują pełne pozytywnej energii house'owe brzmienia. Oprócz klubowych występów, mają na swoim koncie występy na polskich edycjach Global Gathering, Sensation, czy Creamfields.

Venti Otto oraz Second Mind pojawili się w Gdańsku dwukrotnie, rozgrzewając publiczność przed występem DJ'a TIESTO ! Pierwszy raz podczas Tiesto Club Show w CSG, gdzie zostali bardzo dobrze ocenieni przez Managment Tiesto, co zaowocowało ponownym ich występem w tym roku, tym razem podczas Tiesto Kaleidoscope World Tour na Placu Zebrań Ludowych.

O wizualizacje podczas piątkowej imprezy zadba VJ MIKO.

Do zobaczenia !

-----------------------------------------------------------------------------------------
Dobry Dźwięk
Gdańsk-Centrum, ul. Teatralna 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone