: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
24-08-2010 | Aviator Club w wakacyjnej odsłonie !

Po nieco dłuższej przerwie ponownie zaglądamy na Miszewskiego 12, czyli do popularnego gdańskiego klubu AVIATOR ! Sobotnią imprezę poprowadził DJ Bombel, który tradycyjnie serwował mix najlepszych przebojów minionej i obecnej dekady. Niespodzianką natomiast był niewątpliwie konkurs na najbardziej seksowny taniec, w którym do wygrania były wyroby ze srebra ufundowane przez Mirella-Travel. Jedną ze zwyciężczyń okazała się Pani z foto nr 36.

A jak bawiono się w ostatnią sobotę miesiąca dowiecie się surfując po naszej galerii obok !

Do zobaczenia !

-----------------------------------------------------------------------------------------

Korzystając z okazji chcielibyśmy Wam przypomnieć o cyklicznej czwartkowej imprezie w klubie Aviator - DJ's Battle 2010: Black & House. To prawdziwy pojedynek muzyczny toczony pomiędzy DJ'ami grającymi dwa gatunki muzyczne: RAP i HOUSE. Chcesz sprawdzić ten muzyczny misz-masz ? Nic trudnego, wystarczy zajrzeć do klubu Aviator !

Impreza reklamowana jest jako pojedynek soundsystemów, co zdecydowanie wyróżnia ją spośród innych, przeciętnych imprez. Z jednej strony dj z gatunku House rozkręca show swoimi setami, z drugiej natomiast, za adapterami techniką popisuje się dj z grupy R'n'B, dając swoją odpowiedź w klimacie urban music i zachęcając wszystkie panie w klubie do wyjścia na parkiet. Rozwój wydarzeń za każdym razem jest nieprzewidywalny i często ostatecznie dochodzi do spontanicznej kooperacji dj'skiej.

Zapewnia to naszym klubowiczom niezapomniane wrażenia muzyczne – każdy znajduje tu coś dla siebie. Profesjonalni dj'e, specjalizujący się w swoich gatunkach muzycznych, gwarantują najwyższy profesjonalizm i powodzenie przedsięwzięcia. Wszystkie imprezy gramy wyłącznie z gramofonów. Na wybranych imprezach, zgodnie z Państwa życzeniem występuje z nami utalentowana wokalistka.

Dj Rimm - Doświadczony producent muzyczny i właściciel wytwórni muzycznej Black Candy Records. Digital Video Jockey i pomorski manager Music&Video Live Mix, zajmującego się audio-vizualnymi show dla klubów. W ciągu swej niedługiej kariery zagrał kilkaset imprez w ponad 50 klubach w miastach całej Polski od Opola, przez Dolny Śląsk, Warszawę, Trójmiasto i całe Pomorze Zachodnie. Exclusive resident klubów Boolvar (Gdynia), Ego (Sopot) i Miami Nice (Słupsk), gość najciekawszych pomorskich eventów.

Matthew Colss – dj, właściciel wytwórni Sentence Of House oraz dyrektor muzyczny Koto-Records. Od 2007 roku wykłada na Audioline Dj's School, gdzie przekazuje wiedzę związaną ze sztuką miksowania na gramofonach. W tym samym roku zdobył tytuł wicemistrza pomorza djów w zawodach Rmf Maxxx. W swoich setach stawia na energetyzujące brzmienia Disco, Latin oraz funky w połączeniu z house'owym temperamentem. Na stałe grywa w takich klubach jak Boolvar (Gdynia), OVO Club (Gdańsk) i Fregata (Koszalin).

Zapraszamy w najbliższy czwartek !

-----------------------------------------------------------------------------------------
Aviator Club
Gdańsk-Wrzeszcz, ul Miszewskiego 12

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone