: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
10-08-2010 | Pub Doki - wakacyjny czwartek na ostro !

Już w najbliższy czwartek 12-go Sierpnia na muzycznej scenie pubu DOKI wystąpią LIVE trzy formacje:

MANSLAUGHTER (Trójmiasto)

Bez zbędnych ceregieli, oto kilka faktów z życia Manslaughter - Trójmiejskiej Metalowej Maszyny, stworzonej by przekazać Wam potężną i inteligentną dawkę najcięższych odmian muzyki.

2007 - pierwsze próby pod szyldem Manslaughter rozpoczynają Carrion i Mary.

2008 - do składu dołącza Grall. Powstaje materiał na debiutancką płytę, której wersję demo zespół rejestruje w Sopockim Long Train Studio. Poszukiwania reszty składu trwają.

2009 - Wraz z dojściem Ponchka i Sinnera stabilizuje się skład Manslaughter. W czerwcu nagrane zostają partie bębnów w Monroe Sound Studio pod czujnym okiem Ara z Shadows Land i tak rozpoczyna się proces rejestracji debiutanckiej płyty "Prelude to Sonic Destruction". 2009 jest także rokiem debiutu scenicznego Manslaughter.

2010 - Zespół rozpoczyna poszukiwania wydawcy debiutanckiej płyty, w międzyczasie komponując zupełnie nowy materiał, który ukaże się najprawdopodobniej w 2011 roku. Płyta "Prelude to Sonic Destruction" będzie dostępna na początku jesieni.

...Thrash / Death Forever !!!

EXPLOZER (Trójmiasto)

powstał latem 2009 wskutek przyłączenia się gitarzysty Włodka (dla przypomnienia - były gitarzysta takich kapel jak LAZARET, ENTERPRISE, GHOST). Wraz z przyłączeniem się nowego człowieka zespół zmienił diametralnie swoje nastawienie do wykonywanej muzyki. Wcześniej kapela używała nazwy BLITZKRIEG mniej więcej od roku 2003 kiedy to do istnienia powołał ją perkusista Marcin.

Od początku też zespół miał problemy personalne często zmieniając skład. Materiał jakim zespół dysponował do lata 2009 to głównie covery takich gigantów jak SLAYER czy METALLICA. Dziś w EXPLOZER ze starego BLITZKRIEG'u pozostał tylko bagaż wspomnień materiału, który zespół prezentował na koncertach.W tej chwili osadzony w mocnych brzmieniach (odrodzony ze starego) zespół prezentuje dużą dawkę mocnego realizmu. Zainspirowany takimi kapelami jak ILLUSION, PANTERA nowy EXPLOZER łączy ciężkie brzmienia z drapieżnymi tekstami.

INSANE NOISE CREATOR (Trójmiasto)

Inicjatorem powstania zespołu I.N.C. (Insane Noise Creator) jest znany trójmiejski muzyk Marcin "Kurt" Borzęcki, wieloletni lider nieistniejących już grup Major Smiss oraz Grin. Po rozpadzie tej ostatniej na przełomie 2002/03 roku Kurt postanowił zebrać nowych muzyków i wystartować ponownie pod zmienioną nazwą i co najważniejsze ze świeżym spojrzeniem na muzykę. I tak skład zespołu uzupełnili, znany z gdańskiego Intoxication wokalista Piotr "Benek" Kwiatkowski, oraz basista wspomnianego już wyżej Major Smiss w postaci Sebastiana "Lanc'a" Lange.

Po rezygnacji Yacy pierwszego drummera, band pozyskał utalentowanego młodego bębniarza Kacpra z którym w chwili obecnej tworzy nowy materiał jak i przygotowuje stary na zbliżające się koncerty. Pierwszy okres działalności minął zespołowi na szlifowaniu nowego materiału na wielu lokalnych występach. W chwili obecnej chłopaki kończą nagrywanie materiału promocyjnego, z którego fragmenty można już usłyszeć tutaj. I.N.C. jest otwarty na wszelkie formy współpracy.

WJAZD FREE !!!

p.s. W galerii obok znajdziecie plakat promujący w/w imprezę.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Pub DOKI
Gdańsk-Centrum, ul.Doki 1

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone