: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
29-07-2010 | Ewan i sobotnia projekcja bajek dla dorosłych !

W ostatnią sobotę na Tkackiej 27/28 miała miejsce "projekcja" bajek dla dorosłych na żywo. Ale nie, nie, Panowie ! Bardziej wysublimowanych, których aktorkami były zgrabne i powabne tancerki Kabaretu Ewan.  W tajemniczej scenografii zobaczyliśmy programy taneczne o zabarwieniu erotycznym nawiązujące do znanych i lubianych w dzieciństwie bajek. Wszyscy przebrani wchodzili oczywiście za darmo, a pierwsi goście otrzymali drinka o nieco enigmatycznej nazwie - Becia królewna śnieżka. Zaskoczeniem z pewnością była wizyta fakira - gwiazdy programu "Mam Talent" w telewizji TVN, który zaprezentował wstrząsające sztuczki i wyczyny ekwilibrystyczne. Wszyscy żądni mocnych wrażeń na pewno zostali zaspokojeni :)

Wielkie pokłony dla Andrzeja Chorosza (foto nr 42) za swój osobisty wkład i zaangażowaine w rozwój Kabaretu - jest to obecnie jeden z najczęściej odwiedzanych obiektów w naszym mieście !   

Zapraszamy do galerii autorstwa Piotra Kowalskiego.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

-----------------------------------------------------------------------------------------
                     Zapowiedź imprezy 31-go Lipca (Sobota)
-----------------------------------------------------------------------------------------

W najbliższą sobotę zapraszamy na wakacyjną edycję imprezy, nawiązującej do popularnych i często organizowanych wieczorów kawalerskich lub wieczorów panieńskich. Dla przyszłego męża lub żony tańczy wybrana przez przyjaciół tancerka lub tancerz. Artyści z Kabaretu Ewan w tym dniu przygotowali bogate programy taneczne w klimacie wieczoru kawalerskiego. Przyszli małżonkowie otrzymują od Kabaretu Ewan specjalne pamiątkowe dyplomy.

Wakacyjny wieczór kawalerski

31.07.2010 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp: 20 zł

-----------------------------------------------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

-----------------------------------------------------------------------------------------

Piotr Kowalski & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone