: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
26-07-2010 | Next - druga edycja Beach Party !

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Za nami kolejna edycja plażowej imprezy Beach Party w klubie Next ! Zgodnie z zapowiedzią nie zabrakło plażowego piasku, na zewnątrz wystawiony był dmuchany basen dla wszystkich chcących ostudzić emocje po gorącym striptizie :) Plażowy klimat w centrum gdańska - tylko NEXT makes it possible !

Kochani, warto zapamiętać i tę datę - 10-go Września w Piątek za muzyczną konsoletą klubu pojawi się DJ Hazel. Oto znalezione na www.topdj.pl bio tego popularnego DJ'a:

DJ Hazel (Michał Orzechowski) urodził się w 1980 roku w Warszawie. Za początek kariery uważa rok 1998, bo od tego czasu zajął się miksowaniem nagrań. Po trzech miesiacach grania w warszawskich klubach zdobył pierwsze Mistrzostwo Polski DMC w kategorii "Miksowanie do tańca". Rok później powtorzył ten sukces zdobywając, już wtedy tytuł "Master DJ DMC". Po zdobyciu pierwszego Mistrzostwa Polski wspolpracował z firmą Pioneer, robiąc pokazy możliwości sprzętu DJ tej firmy, oraz miksowania. Wchodził w skład nielicznej grupy DJ'ow (i do tej pory rowniez wchodzi) firmy Pioneer Poland - "Pioneer DJ's Team" jeżdżąc i grając w klubach całej Polski oraz Niemczech. W roku 2001 startował w Mistrzostwach Europy DJ'ów w Niemczech. Tam właśnie zaprezentował swoje umięjetności techniczne. Zajął drugie miejsce w tym konkursie i udowodnił Europie, że w Polsce też są DJ'e na skale światowa. Tytuł Vice-Mistrza Europy otworzył mu drogę do dalszej kariery. Ma już on za sobą występy z najwiekszymi gwiazdami świata muzyki. Ich lista jest bardzo długa. Do najważniejszych jednak zalicza: DJ Tonka, Peran van Dijk, Marc van Linden, Jordan & Baker, DJ Jean, The Matrix, DJ Shog, Ron van the Beuken, Carlo Resort, 4 Strings, Danzel, E-Craig, Benny Benassi, Nenes, Sam sharp, DJ Baloon, Warmdusher, Kosmonova, Steve Castro, Aquagen, Starsplash, Jan Wayne, Nu NRG, Woody van Eyden, Brooklyn Bounce, Voodoo & Serano oraz DJ Tiesto

Wymieniając gdzie grał, szybciej możnaby było wymienić gdzie nie grał, ponieważ gościł w większości klubów Polski jak rownież grał w klubach w Londynie oraz Niemczech. Najważniejszymi osobami w klubie są dla niego sami klubowicze, dlatego jego sety są układane w 100% dla nich, aby dać maksimum satysfakcji i zabawy. Przy jego muzyce nogi same zaczynają chodzić, a zabawa na długo pozostaje w pamięci. Gustuje on głównie w klimatach house, progresive house, trance, hardstyle. Jego możliwosci techniczne nie znają granic (okreslają go jako Najszybsze Recę Polski). Na imprezach nikt się nie spodziewa, co za chwilę wymyśli i jaki remix na żywo zrobi. Swoje zdolności grania na rożnych instrumentach muzycznych wykorzystuje w wystepach Live Act razem ze swoim starszym bratem DJ'em Drum'em prezentując na żywo największe klubowe przeboje, które porywają wszystkich do zabawy. Osobą swoją zaszczycił takie imprezy jak: Amsterdam Dance Mission (Poznań), Sunrise With Ekwador (Kołobrzeg), Viva Beach Party (Sopot), Parada Wolności (Łódź), Sunshine Music Factory (Gdańsk) oraz wiele innych.

Dodatkowa atrakcją imprezy 10 Września będzie piana oraz egzotyczne tancerki na rurce.

Więcej info pod nr telefonu: Info 504-656-900

-----------------------------------------------------------------------------------------
Next
Gdańsk, ul. Al. Zwycięstwa 4

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone