: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
23-07-2010 | Morenka Beach poleca się na Lato !

Kochani, przypominamy Wam o wspaniałej alternatywie w to Lato - Morenka Beach ! Część z imprezowiczów na pewno kojarzy pierwszy człon tej nazwy... i słusznie, bo nie jest ona przypadkowa ! Za tym plażowym obiektem stoją bowiem Panowie ze starej ekipy barmańskiej popularnego niegdyś klubu Morenka. I tak jak miało to miejsce wtedy tak i teraz - będziecie tu często wracać. Oprócz punktu gastro znajduje się tutaj wiele innych atrakcji - trampolina, zjeżdżalnie oraz -absolutna rewelacja- kule wodne ! Fantastyczna zabawa i fitness na wodzie ! Jak to działa ? Uczestnik zabawy wchodzi do kuli przez wodoodporny zamek, następnie kulę pompuje się przeznaczoną do tego pompą, po czym zasuwa się zamek i gotowe ! W kuli można chodzić - choć nie jest to łatwe i wymaga odrobiny treningu, skakać, przewracać się i do woli wygłupiać. Kula dzięki wyporności nigdy nie zatonie.

Morenka Beach mieści się w Gdańsku-Brzeźnie przy wejściu nr 50 ! Identyczny obiekt o tej samej nazwie znajduje się w Jelitkowie - wejście na plażę nr 72.

Słońce, chłodne piwko, smakowite przekąski (m.in. kebap rollo), masa atrakcji dla najmłodszych i tych "nieco" starszych. Ponadto miła i sympatyczna obsługa znana z klubu Morenka oraz Aviator.

Jeśli...

Masz dość zatłoczonych i zapoconych klubów...

Masz ochotę na plażową imprezę...

Chcesz poczuć wakacyjny klimat...

TO WSZYSTKO I WIELE WIĘCEJ DOSTANIEJSZ JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ W GDAŃSKU-BRZEŹNIE (wejście główne nr 50 przy "budach") - Grzybek TYSKIE'go.

Do zobaczenia !

Poleca vortal NOCNYGDANSK.PL

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone